Skip to main content

Kuo galima pakeisti kiaušinius blynų tešloje? Pasinaudokite šia kulinarine gudrybe.

Blynai yra skanėstas, kurį mėgstame pusryčiauti. Juos lengva pagaminti, o paruošti neužtrunka ilgai. Pagal tradicinį receptą blynai daugiausia gaminami iš miltų, pieno ir kiaušinių. Paaiškėjo, kad pastarąjį galime pakeisti kitu produktu, kuris suteiks tešlai reikiamą konsistenciją. Kas tai yra?

Ar mėgstate blynus? Įmaišykite šį ingredientą į tešlą vietoj kiaušinių

Portale “Wirtualna Polska Kobieta” rašoma, kad į blynų tešlą verta dėti linų sėmenų. Kaip ir kiaušiniai, jis atlieka rišamąją funkciją. Dėl jo blynai tampa tinkamai minkšti ir elastingi.

Linų sėmenis į blynų tešlą patartina įmaišyti iš anksto. Kai jis taps tirštos, lipnios konsistencijos, galite jį pridėti prie kitų ingredientų. Galiausiai viską gerai išmaišykite, kol tešla taps vientisa ir glotni.

Linų sėmenys – maistinės savybės

Linų sėmenyse gausu vitaminų ir mineralų. Visų pirma, tai yra maistinių skaidulų šaltinis, kurios palengvina virškinimą ir padeda ilgiau jaustis sotiems. Jame taip pat yra kalcio, fosforo, magnio, vitaminų A ir C bei kitų vitaminų. Jis padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir teigiamai veikia odos ir plaukų išvaizdą.