Skip to main content

Kam rūpi amžius, jei vis dar galime stebinti žmones savo neįtikėtina šypsena, gražia švaria išvaizda ir patraukti juos savo išskirtiniu stiliaus pojūčiu? Tiesą sakant, tinkama šukuosena – tai pirmas žingsnis siekiant sustabdyti senėjimą ir leisti savo laikui nepavaldžiam grožiui užpildyti erdvę.

Tam tikro amžiaus sulaukimas nereiškia, kad turite nusikirpti tam tikro ilgio plaukus. Bet kokio amžiaus moterys gali puikiai atrodyti su bet kokio ilgio, spalvos ir stiliaus plaukais – viskas, kas leidžia jaustis užtikrintai, yra tai, ko jums reikia.

Paprastai moterys, bėgant metams, linkusios patrumpinti plaukus. Ir tai yra logiška, nes su amžiumi keičiasi plaukų storis: plaukų skaidulos plonėja, prarandamas blizgesys, plaukai tampa trapesni ir net keičia savo struktūrą (tampa tiesesni arba garbanoti). Todėl nerekomenduojame pernelyg ilgų plaukų, nes taip labiau pabrėžiamas jų trapumas. Tačiau trumpų ir vidutinio ilgio plaukų kirpimai padeda atjaunėti.

Trys pagrindiniai aspektai, kurie svarbūs renkantis kirpimą moterims po 50 metų:

 1. Plaukų struktūra ir tankis. Plonų, retėjančių plaukų kirpimai skirsis nuo storų ir nepaklusnių plaukų kirpimų. Taip pat svarbu, ar plaukai tiesūs ar garbanoti.
 2. Veido forma. Kvadratas, ovalas, apskritimas, stačiakampis, trikampis – kiekviena veido forma turi savo ypatumų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis šukuoseną.
 3. Trečias aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra spalva. Šviesūs akcentai ir perėjimai gali padėti vienu metu prarasti kelerius metus. Šviesios spalvos sušvelnina veidą ir nepabrėžia raukšlių. Kad ir kokią spalvą pasirinktumėte, jei šiek tiek pašviesinsite sruogas prie veido, jos švytės, todėl atrodysite jaunatviškiau.

Raktas į tinkamą kirpimą bet kokiame amžiuje – rasti kiekvienam žmogui geriausiai tinkantį kirpimą pagal jo bruožus.

Trumpi kirpimai moterims po 50 metų: 2023 m. tendencijos

Jei ieškote trumpų kirpimų moterims, kurie atrodytų nuostabiai ir sutaupytų laiko plaunant, džiovinant ir formuojant, galite rinktis iš daugybės madingų variantų. Trumpiems plaukams 2023 m. yra daugybė galimybių:

 • Pixie
 • Bobas
 • Kare
 • Kaskados
 • Sluoksniuotos trumpos šukuosenos

Nesvarbu, kokį trumpą kirpimą pasirinksite, viskas priklauso nuo to, kaip jį dėvėsite.

Pixie moterims po 50 metų: 2023 m. sezono nuotraukos

Pixie yra labai šaunus kirpimas moterims po 50 metų. 2023 m. rinkitės piksi su ilgesne priekine dalimi, kuri suteikia universalumo. Kad šukuosenai suteiktumėte daugiau judesio, visada tinka sluoksniai. Pavyzdžiui, Sharon Stone pasirinko asimetrišką piksi kirpimą, kuris labai gražiai pabrėžia jos asmenybę.

Pixie – tai trumpesnis kirpimas ties pakaušiu ir smilkiniais ir ilgesnis viršugalvyje, kad toje vietoje būtų daugiau apimties. Šiame kirpime ypatingas vaidmuo tenka sruogoms, jos suteikia toną visai šukuosenai.

Gražus moterų bob kirpimas

Trumpų plaukų bob kirpimą lengva atlikti ir jis laikomas išties universaliu. Tai puikus būdas pabrėžti privalumus ir paslėpti trūkumus. Dėl šios šukuosenos galite visiškai perkelti akcentą nuo veido į plaukus, o tai labai svarbu moterims po 50 metų. Šis madingas moteriškas kirpimas tinka visų tipų plaukams ir turi daugybę variantų.

Bobas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių įvaizdžių moterims, ieškančioms pokyčių. Bob kirpimas šiek tiek trumpesnis gale ir ilgesnis priekyje. Sluoksniais, nukirptais arčiau galų, galite išlaikyti pilnumą, formuodami ir formuodami plaukus, kad jie būtų judresni.

Nuotraukos iš kare kirpimas moterims po 50 metų

Kare atrodo labai stilingai ant brandžių moterų, ypač patrauklus vyresnėms nei 50 metų moterims, nes jis atjaunina.

Kare iš tendencijos tapo neabejotina klasika dėl savo ypatingo universalumo ir individualumo kiekviename jo atlikime. Pirminės formos kare – tai plaukai, siekiantys smakrą ir turintys labai aiškius kontūrus, tačiau ši šukuosena niekada nenustoja atsinaujinti ir atsinaujinti, siūlydama daugybę variantų.

Trumpas kaskada moterims po 50 metų

Jei turite plonus ir retus plaukus, bet vis tiek norite ir toliau turėti šiek tiek ilgesnius plaukus, siūlome apsvarstyti kaskadą 2023 m.

Tinkamai dažant plaukus ir toliau formuojant, garbanoms suteikiama papildomos apimties, vizualiai plaukai atrodys storesni. Kaskadą galima daryti ir vidutinio ilgio plaukams.

Sluoksniuoti trumpi kirpimai

Moterims, kurios visada nešiojo ilgus plaukus ir nenori rizikuoti taip trumpai, rekomenduojame daugiasluoksnius kirpimus. Sluoksniuoti kirpimai sukuria plaukų tekstūrą ir apimtį, todėl padeda paslėpti tankumo praradimą, kuris paprastai atsiranda metams bėgant.

Jauninantys kirpimai penkiasdešimtmetėms moterims turėtų būti sluoksniuoti. Šio tipo plaukai visada gerai atrodys ir tankūs, ir reti išretėję plaukai.

Lengvi sluoksniai padės atsikratyti apimties, suteiks šukuosenai judesio ir visiškai atgaivins jūsų stilių.

Šukuosenos moterims po 50 metų amžiaus ant vidutinių plaukų: 2023 m. Nuotraukų naujovės

Vidutinio ilgio plaukai – geriausias variantas moterims, kurios negali nešioti ilgų kirpčiukų, bet nėra pasirengusios kirpti trumpai.

Vyresnės nei 50 metų moterys stengiasi paslėpti putlų veido ovalą, ne tokį aiškų smakro kontūrą. Šiems tikslams idealiai tinka vidutinio ilgio šukuosenos su akcentuotomis sruogomis aplink skruostikaulius.

Vidutinio ilgio šukuosenos tinka visoms veido formoms, todėl rasite daug skirtingų kirpimo formų, sukurtų taip, kad atrodytų stulbinamai ant konkrečios veido formos ir plaukų tipo.

Dažydami plaukus pirmenybę teikite natūraliems atspalviams, atitinkantiems jūsų spalvinį tipą. Atminkite, kad per tamsi spalva vizualiai daro veidą pilnesnį ir sensta. Atnaujinti įvaizdį ir užmaskuoti skruostų pilnumą galite pasitelkę nevienodą plaukų spalvą – dažymą arba išlydymą.

Sluoksniuoti vidutinio ilgio plaukų kirpimai vyresnėms nei 50 metų moterims

Sluoksniuoti kirpimai yra puikus stilius moterims po 50 metų, kurios nori atrodyti elegantiškai, kasdieniškai ir stilingai. Pažvelkite į keletą mūsų mėgstamiausių vidutinio ilgio plaukų šukuosenų su sluoksniais, kurie suteikia plaukams judesio, lengvumo ir tekstūros.

Rinkitės plonus, susmulkintus sluoksnius, kurie sklandžiai įsilieja į šukuoseną, kad šukuosena būtų lengvesnė ir suteiktų daug judesio.

Šie kirpimai yra universalūs ir puikiai atrodo bet kokiai veido formai ir plaukų tipui.

Vidutinio ilgio plaukų kaskada 2023

Su amžiumi plaukai keičiasi ir, deja, gali prarasti dalį savo formos ir apimties. Geriausias būdas sugrąžinti plaukams gyvybę ir elastingumą – kaskadinis kirpimas.

Vidutinio ilgio plaukų kaskada yra viena iš tų tendencijų, kurios niekada neišeina iš mados. Tokio tipo kirpimą lengva prižiūrėti, be to, jis suteikia plaukams judesio ir apimties, o tai taip svarbu moterims po 50 metų.

Ilgos kare moterims po 50 metų

Kare, krentantis tarp kaklo vidurio ir šiek tiek žemiau pečių, yra populiariausias vidutinio ilgio šukuosenos tipas.

Ilgas Kare yra puikus pasirinkimas brandžioms moterims po 50 metų, kurios nori ir kurioms reikia gero kirpimo išvaizdai atnaujinti, bet nenori atsisakyti ilgų plaukų. Jį labai lengva stilizuoti, galite susegti į kuodą ir kuodelį arba pasidaryti gražią šukuoseną.

Ilgi plaukų kirpimai moterims po 50 metų

Ilgi plaukai, ypač tiesūs, vizualiai traukia veidą žemyn, todėl po 50-ies rinkitės kirpimus su sluoksniais. Tinkamą sluoksnių tipą išsirinkite padedami kirpėjo. Sluoksniai gali būti švelnūs, mišrūs ir ploni.

Šukuosenos su sruogom moterims po 50 metų

Apsvarstykite galimybę atnaujinti savo stilių ir pridėkite sruogų. Sukurti naują šukuoseną su sruogelėmis taip pat paprasta, kaip ir pridėti sruogas prie esamo kirpimo.

Madingi kirpčiukai su sruogelėmis 2023 m. moterims po 50-ies:

 • Garbanotos sruogos padeda suteikti veidui jaunatvišką išvaizdą ir paslėpti raukšles.
 • Ilgos sruogos, krentančios virš skruostikaulių, puikiai tinka kontūravimui.
 • Skusti ir į šonus nusvirę sruogos brėžia įsivaizduojamą įstrižą liniją per veidą, todėl apvalūs ir kvadratiniai veidai atrodo plastiškesni ir lieknesni.
 • Tiesios sruogos žemiau antakių puikiai tinka trumpų, vidutinio ilgio ir ilgų plaukų šukuosenoms. Tik paprašykite kirpėjo, kad sruogos būtų lengvos, švelnios ir suplėšytos, nes storos sruogos gali apsunkinti veidą.

Daugeliui kirpimų naudingi kirpčiukai su sruogelėmis. Kirpčiukai gali pakeisti jūsų išvaizdą ir suteikti jaunatviško spindesio. Jie taip pat gali daryti stebuklus ant veido, pabrėždami bruožus arba maskuodami tokias vietas kaip smulkios linijos ar kaktos raukšlės.