Skip to main content

Nemalonu, kai naujas megztinis ar kelnės išryškina pilvuką, šlaunis ar kitus dalykus, kuriuos labai norėtumėte paslėpti. Iš drabužių to nesitikite, ar ne? Norite, kad jie tik išryškintų jūsų figūrą, o tai lengva padaryti, jei pasirinksite tinkamą formą, dydį ir spalvą. Parodysime, kaip veikia ši stilistinė magija!

Prisimenate kultinį filmą “Princesės dienoraštis”? Jame pagrindinė veikėja iš nepastebimos moksleivės tampa tikra karalaite ir įgyja tikėjimo savo patrauklumu. Žinoma, tai lėmė įvairūs veiksniai, vienas iš jų – atnaujintas garderobas. Anne Hathaway herojė renkasi jos statusą atitinkančius ir jos figūrą išryškinančius drabužius. Kas apie tai nesvajotų? Mes patys kartais peržiūrime mėgstamą gerą filmą ir atsidūstame: vieną dieną atsibusime ir mūsų kambaryje savaime atsiras princesės spinta – stebuklinga!

Tačiau tai vaikiškos svajonės, o mūsų realistas įsitikinęs: kad pakeistumėte savo stilių, nebūtina naudotis asmeninio karališkojo siuvėjo paslaugomis. Pakanka pastebėti gražaus stiliaus pavyzdžius ir išbandyti juos ant savęs – vizualiai ar realiai. Ir jūs galite (ir turėtumėte!) mokytis iš svetimų mados klaidų, todėl nuoširdžiai patariame kartkartėmis peržiūrėti stilistų nuotraukas prieš ir po ir pasinaudoti atrastomis mados gudrybėmis.

Šį kartą jiems padės įvaizdžio ekspertė Nina Valderr, kuri savo klientams padeda labiau pasitikėti savimi, pasitelkdama gerai parinktą aprangą. Tik pažvelkite į šiuos transformuojančius rezultatus!

Akcento pridėjimas

Kaip manote, kodėl nuotrauka kairėje pusėje visai nepatraukli? Tai neišraiškingų pūkinės striukės ir rankinės atspalvių derinys – liūdnas (kaip oras už lango). Džinsai skinnies virš batų neprideda aprangai džiaugsmo, nes išduoda visus nėrinių nelygumus. Beje, panašius aptemptų kelnių modelius stilistas pataria įsispirti į aukštakulnius žieminius batus – taip kojos vizualiai atrodys ilgesnės, o figūra neatrodys “įžeminta”.

Kitas dalykas – “po” išvaizdos. Kelius siekiantys zomšiniai batai plačiu rankogaliu kartu su panašaus smėlio spalvos atspalvio tamprėmis tikrai lieknina. Atkreipkite dėmesį! Švelniai rausvas sluoksnis suteikia žvilgesio – ačiū, Barbicore! Nebijokite savo garderobo papildyti spalvomis, tai jam bus tik į naudą – pradėkite nuo vieno sodraus akcento, o tada išmokite derinti 2-3 atspalvius.

Sprendimas dėl spalvos

Kaip gerai priderintos kelnės ir spalvingi aksesuarai pakeičia išvaizdos įspūdį! Tačiau išrikiuokime viską iš eilės. Nuotraukoje “prieš” pavaizduoti džinsai nėra blogi, tačiau jie nėra tinkamo dydžio: todėl vizualiai trumpina kojas. Šį mados nesusipratimą lėmė žemas kirpimas (būkite atsargūs) ir į džinsus įkišta palaidinė.

Stilistė juos pakeitė klasikiniais drabužiais aukštu liemeniu ir laisvai krentančiomis ilgomis rankovėmis, o tai neabejotinai teisingas sprendimas. Griežtas raudonas švarkas labiau tinka prie palaidinių nei sportiškas vėjo striukės modelis dešinėje, dengiantis gražų džabotą. Nors iš tiesų čia nėra jokio nusikaltimo: glam stiliaus drabužiai derinami su sportiniais – taip gimsta sportinis stilius. Tačiau tam svarbu subalansuoti apimtį, pavyzdžiui, dėvėti laisvą švarką – čia buvo pasirinktas siauras modelis be jokio “oro”, kuris sugriovė nebanalios aprangos idėją.

Atkreipkite dėmesį į dar vieną detalę: ilgų rankovių dryžiai atkartoja švarkelio spalvą – tai paprastas triukas, padedantis suvienyti įvaizdį. Panašus aprangos derinys žiemą šiek tiek pasikeis: ant viršaus galima dėvėti paltą arba maksi pūkinę striukę, o vietoj sandalų – aukštakulnius batelius arba basutes. Ir nereikia išsiskirti su sodrios spalvos rankine – tegul ji lieka ir džiugina jus šaltyje!