Skip to main content

Diržas atlieka ne vieną svarbią išvaizdos funkciją. Pirma, kelnės, džinsai ir sijonai pritvirtinami prie juosmens ar klubų, kad tinkamai priglustų. Antra, jis tarnauja kaip vienos ar kitos kūno dalies akcentas, kad sukurtų išraiškingesnį siluetą. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Tačiau ką daryti, jei diržas per didelis? Turime sprendimą – sužinokite, kokie metodai gali padėti tai išspręsti, skaitydami mūsų istoriją.

Ką daryti, jei diržas netinka? Atsakymo ieškojome “Tic-toc” svetainėje, kur radome tris naudingus patarimus, padėsiančius išspręsti šią problemą.

1. Jei dirželis per didelis, nedarykite jame naujų skylučių – galite pažeisti medžiagą. Tiesiog atlenkite skirtuką, tvirtai apjuoskite diržą, perverkite antgalį per sagtį ir užveržkite jį aplink diržą, kad užfiksuotumėte, kaip parodyta vaizdo įraše. Voila!

2. Jei dirželio kraštas yra per ilgas, jį galima sutvarkyti paprasčiausia plona gumyte. Priderinkite jį prie juosmens, kad jūsų mažoji gudrybė neužkliūtų.

3. Ilgąjį diržo kraštą taip pat galite pritvirtinti dvipuse lipnia juosta. Tai, kaip laikysis juostos galas, priklauso tik nuo juostos kokybės.