Skip to main content

Sluoksniavimas yra amžinas žiemos išvaizdos prakeiksmas! Viena vertus, sluoksniavimas sušildo ir suteikia aprangai stilingumo, tačiau, kita vertus, jis gali jus nuvilti, jei nesilaikysite taisyklių. Šiandien apžvelgsime, kaip derinti batus ir aulinius batus su džinsais, kad šis derinys atrodytų oriai.

Paprastai apie šią problemą susimąstome pačiu netinkamiausiu momentu, pavyzdžiui, kai ruošiamės išeiti į lauką ir staiga pamatome savo atspindį prieškambario veidrodyje. Atskirai viskas atrodo puikiai – pūkinė striukė ar vilnonis paltas, megztinis, gražūs nauji džinsai, mėgstami batai – tačiau visa tai atrodo nesuderinta. Ir kur padaryta gėdinga klaida? Teisingai – ties batų ir kelnių sandūra.

Apskritai tokias klaidas galima suskirstyti į 2 kategorijas: arba pasirinkote batus su siauromis kulkšnimis ir tas pačias siaurėjančias kelnes, kurios traukė batus, arba įkišote džinsus į vidų ir gavote negražių iškilimų. Abiejų problemų galima lengvai išvengti laikantis šių trijų paprastų taisyklių.

Tūrio išlaikymas

Žieminiai džinsai visada gaminami iš storo džinsinio audinio, o tai yra raktas į harmoningą išvaizdą. Jei vasarinį modelį dėvite su sunkiais batais ar pusbačiais, toks derinys yra negražus, net netinkamas.

Taigi saugiausia rinktis platėjančius iki apačios skinny džinsus (beje, tai vienas madingiausių šio sezono stilių). Jei jūsų batų rankogaliai yra siaurėjantys, pavyzdžiui, kojinių, kelnės su jais nesiginčys ir tiesiog juos uždengs. O jei avėsite tvirtus “Uggs” batus, didelės apimties kelnės dailiai gulsis ant jų, o po džinsais nesimatys batų kontūrų.

Ilgio pasirinkimas

Jei vis dar norite pademonstruoti visus batus, jums tiks tie patys aptempti, bet šiek tiek patrumpinti džinsai. Vasaros modelių paslėpimas – ne išeitis! Galite rinktis tinkamo ilgio kelnes arba jas šiek tiek pasiraitoti.

Nepamirškite, kad tokiu atveju jie turi būti tiesūs, o ne platėjantys, nes kitaip vietoj gražios klostės gausime nelygią rankogalių juostą. Be to, venkite apnuoginti kulkšnis: stenkitės, kad atstumas tarp kelnių ir batų būtų kuo mažesnis. Dar geriau palikite “persidengimą” – tegul džinsai su pamušalu šiek tiek dengia batus.

Užkišam

Norėdami į batus įsisprausti džinsus, pirmiausia atkreipkite dėmesį į batus – rankogaliai turėtų būti pakankamai laisvi, kad būtų galima įleisti papildomą vidinį sluoksnį. Jei batai glaudžiai priglunda prie kojos, po jais esančios kelnės susipainios ir sugadins visą įvaizdį – tai viena dažniausių klaidų!

Taigi, deriniui su įliemenuotais džinsais rinkitės laisvus batelius (sezono hitas!) arba “Cossacks” (dar vienas itin populiarus modelis).

Prie jų galite derinti ir madingas maišo formos kelnes, ir siauras kelnes – svarbiausia, kad patys batai būtų saikingai platūs. Antruoju atveju išlaikysite šaunų kontrastą tarp išryškintų kojų linijų ir vientiso dugno – tai atrodo stilingai!