Skip to main content

Kaip laikyti daržoves, kad jos kuo ilgiau išliktų šviežios? Šis naminis patentas yra labai veiksmingas. Sužinokite, kas tai yra.

Daržovės yra būtinos mūsų kasdienėje mityboje. Juose gausu vertingų vitaminų ir mineralų, kurie padeda džiaugtis gera sveikata. Dauguma iš mūsų šiuos produktus laiko šaldytuve, tačiau net ir tai ne visada apsaugo juos nuo greito sugedimo. Norėdami prailginti daržovių šviežumą, galime išbandyti šią paprastą gudrybę.

Štai naminis būdas pailginti daržovių galiojimo laiką. Išbandykite tai savo virtuvėje
Daržovės virtuvėje naudojamos labai plačiai. Iš jų galima pasigaminti skanių salotų, sriubų ar sveikų kokteilių. Kai kurios veislės geriausiai jaučiasi kambario temperatūroje, o kitas reikia laikyti vėsioje patalpoje. Tam puikiai tinka specialus šaldytuvo stalčius.

Portalo “Wirtualna Polska Kobieta” teigimu, yra gudrybė, kaip išvengti greito daržovių sugedimo. Tereikia į šaldytuvą įdėti dubenėlį su trupučiu druskos. Šis populiarus prieskonis neleis daržovėms gesti, be to, jis sugers nemalonius kvapus iš prietaiso.

Kokias daržoves laikyti šaldytuve?

Šaldytuve reikėtų laikyti šias daržoves: brokolius, žiedinius kopūstus, kopūstus ir salotas. Taip laikomi jie ilgiau išlaiko savo skonį ir maistines savybes. Kita vertus, pomidorams ir agurkams žema temperatūra nepatartina. Todėl tokius produktus geriau laikyti sausoje ir pavėsingoje virtuvės vietoje.