Skip to main content

Pavasarį mėgstame rinktis laisvalaikio stiliaus drabužius, kurie užtikrintų patogumą aktyvios dienos metu. Jei norite atnaujinti savo garderobą, apsilankykite “Lidl” parduotuvėje. Populiari nuolaidų parduotuvė išleido naują žurnalą su daugybe mados naujienų.

Mūsų dėmesį, be kita ko, patraukė stilingos medvilninės suknelės, tinkančios įvairiems kūno tipams. Nuo gegužės 2 d., antradienio, prekių galima įsigyti internetu ir prekybos tinklo stacionariose parduotuvėse. Be to, jų galima įsigyti už itin patrauklią kainą.

Madingos suknelės “Lidl”

Suknelių mėgėjai turėtų susipažinti su nauju parduotuvių tinklo “Lidl” pasiūlymu. Jame, be kita ko, yra madingų modelių, pagamintų iš 100 % medvilnės, kuriuos galima dėvėti ir pavasarį, ir vasarą. Nuolaidų parduotuvėje parduodamų suknelių iki kelių apačia yra šiek tiek platėjančio krašto. Jos išsiskiria įdomia iškirpte su raukinuku, kuris atidengia pečius.

Galima rinktis net iš trijų spalvų variantų. Jei norite šiek tiek pagyvinti savo stilių, rinkitės raudoną suknelę. Taip pat galima įsigyti tamsiai mėlynai ir baltai dryžuotą modelį. Gaminį galima įsigyti nuo S iki L dydžio ir jis kainuoja tik 10 eurų. Ši suknelė puikiai atrodys su sportbačiais. Prie jos derinkite sandalus arba elegantiškas šlepetes. Ir nepamirškite akinių, kurie puikiai pabrėš jūsų pavasarinį įvaizdį.

Nauji produktai “Lidl” parduotuvėse

Naujasis parduotuvių tinklo “Lidl” pasiūlymas – puiki proga apsirūpinti madingais drabužiais už prieinamą kainą. Tarp jų galime rasti patogius pieštuko formos sijonus, kurių kaina iki 10 eurų. Dėmesį patraukia ir moteriški bermudai, kuriuos galima įvairiai naudoti kasdienei aprangai. Savo ruožtu šiuos gaminius galima įsigyti vos už 15 eurų. Norėdami susipažinti su visomis naujovėmis, apsilankykite parduotuvės svetainėje.