Skip to main content

Ieškote sijono, puikiai tinkančio pavasario dienoms? Šis “Sinsay” modelis yra klasika, kurią verta turėti savo spintoje.

Pavasario kolekcijose populiariuose prekybos tinkluose gausu įvairių kirpimų ir sodrių spalvų sijonų. Plisuoti sijonai jau keletą sezonų yra neabejotinas hitas ir gali būti dėvimi įvairiomis progomis. Plisuotus sijonus mėgstančios moterys turėtų užsukti į “Sinsay” parduotuvę, kurioje siūlomi elegantiški gėlių rašto sijonai. Šis sijonas puikiai papildys jūsų pavasario garderobą. Be to, jį galite įsigyti už patrauklią kainą.

Plisuotas sijonas “Sinsay”

Plisuoti sijonai yra “būtina turėti” mūsų spintoje. Įdomų modelį už nedaug pinigų galime rasti “Sinsay” tinklo parduotuvėje. Tai midi ilgio sijonas su elastingu juosmeniu. Šio sijono žavesys slypi akį traukiančiose klostėse ir gražiame gėlių rašte. Spalva taip pat nuostabi – tamsiai tamsiai mėlynos ir bordo akcentų derinys pagyvins bet kokią pavasarinę aprangą.

Sijoną galima įsigyti internetu ir pasirinktose stacionariose parduotuvėse. Visų parduotuvių, kuriose jį galima įsigyti, sąrašą rasite prekės ženklo interneto svetainėje. Modelis kainuoja tik 20 eurų. Pasiūlyme taip pat yra panašus sijonas už tą pačią kainą – juodos spalvos su subtiliais baltais taškeliais. Jei patinka šis modelis, verta suskubti pirkti, nes atskiri dydžiai išnyksta akimirksniu.

Kaip vilkėti klostuotą sijoną?

Plisuotų sijonų gerbėjų netrūksta. Tokie modeliai vertinami dėl savo universalumo ir patogumo. Jie puikiai atrodo su vasariškais sandalais su kulniuku arba klasikinėmis basutėmis. Tereikia priderinti erdvius, elegantiškus marškinius ir turėsite puikų įvaizdį įvairiems šeimos renginiams.

Tačiau tai nereiškia, kad klostuotas sijonas gerai atrodo tik su elegantiškais deriniais. Dėvėkite su palaidine ir sportbačiais, o įvaizdį papildykite šį pavasarį labai madinga kryžmine rankine su plačiu diržu.