Skip to main content

Megztos suknelės ne veltui yra populiarios tarp mados mėgėjų. Su jais galite žaisti įvairiais būdais, kurdami neįprastus, įmantrius derinius. Jie dera su klasika ir ne mažiau efektyviai atrodo su sportine apranga. Tačiau, nepaisant visų teigiamų savybių, daugelis merginų vis dar bijo juos dėvėti, manydamos, kad šie modeliai vizualiai pilnesni ir pabrėžia visus figūros trūkumus.

Nusprendėme išsiaiškinti, ar taip yra iš tikrųjų. Taip pat sužinojome, kaip pasirinkti tinkamą trikotažinę suknelę, kad su ja neatrodytumėte didesnė, nei esate iš tikrųjų.

Pirmiausia svarbu pasirinkti medžiagą. Suknelės iš plonų, tamprių audinių priglunda prie jūsų kūno formų ir išryškina bet kokius nelygumus. Matysis absoliučiai viskas – nuo mažiausios pilvo raukšlelės iki pėdkelnių ar apatinių kelnaičių siūlių. Kad neišryškintumėte reljefo, rinkitės modelius, pagamintus iš tankesnių medžiagų.

Griežta suknelė nėra geriausias sprendimas. Dėl to jausitės nepatogiai ir neužtikrintai, be to, prigludę drabužiai tik išryškins apimtis. Jei norite suteikti figūrai lengvumo, rinkitės laisvą arba pusiau prigludusį modelį.

Atkreipkite dėmesį į aprangos detales ir apdailą. Visų pirma, svarbiausia – tekstūra. Vizualiai plonesnės ir aukštesnės suknelės su briaunotais audiniais. Juostos neturėtų būti nei per plačios, nei per dažnos. Pirmuoju atveju jie gali perimti kūno formą ir eiti bangomis, taip iškraipydami proporcijas, antruoju – perkrauti vaizdą ir pridėti apimties.

Antra, atkreipkite dėmesį į tai, kurios kūno dalys yra pabrėžiamos. Modeliai su akcentuotu liemeniu padaro kūną proporcingą, suteikia figūrai išraiškingumo ir vizualiai pailgina kojas.

V formos iškirptė padės jums pabrėžti kaklą – ji taip pat vizualiai pailgins jūsų siluetą, todėl viršutinė kūno dalis atrodys trapesnė. Puikus pasirinkimas merginoms, turinčioms plačius pečius. Suknelė su aukšta apykakle, priešingai, vizualiai sutrumpins kaklą, tačiau šaltą žiemą apsaugos jį nuo vėjo. Kad šiek tiek sušvelnintumėte efektą, galite susirišti plaukus į viršų ir taip atidengti kaklą.

Skersiniai gali liekninti apatinę kūno dalį ir pabrėžti kojų ilgį. Dėl asimetrijos jie puikiai tinka figūrai koreguoti ir siluetui pailginti.

Plačių klubų merginos turėtų atkreipti dėmesį į sukneles su akcentu ant pečių arba masyviomis rankovėmis. Toks priėmimas vizualiai kompensuoja apatinės dalies apimtį ir padeda subalansuoti proporcijas. Be to, šiuo atveju puikiai tinka plačios, negilios iškirptės.

Ne mažiau svarbi ir suknelės spalva bei ilgis. Vienspalvė suknelė jus vizualiai lieknins, o margintai suknelei suteiks daugiau apimties ir, jei raštas bus netinkamai išdėstytas, iškraipys jūsų figūrą.

Kad suknelė neperaugtų į ūgį ir neišplatintų proporcijų, geriau, kad jos kraštas nesiektų plačiųjų kūno dalių. Idealus ilgis yra šiek tiek aukščiau kelio, iki kelio, žemiau blauzdų vidurio ir aukščiau kulkšnies.