Skip to main content

Tai yra klaida, kurią dažnai darome mokydami šunį.

Kaip dresuoti šunį? Šį klausimą sau dažnai užduoda pradedantieji keturkojų šeimininkai. Kiekvienas šuo yra skirtingas ir kai kuriais atvejais jam gali prireikti šiek tiek daugiau laiko, kad išmoktų tam tikro elgesio. Tai ypač aktualu kalbant apie jauniausius augintinius. Šių gyvūnų globėjai iš pradžių dažnai susiduria su įvairiomis problemomis ir daro įvairių klaidų. Ekspertas atkreipia dėmesį į vieną iš jų.

Nedarykite šios klaidos mokydami šunį

Jennifer yra patyrusi šunų trenerė, turinti darbo su įvairių veislių šunimis patirties. Ji yra centro, skirto profesionaliam gyvūnų augintinių mokymui, savininkė. Moteris taip pat turi “TikTok” paskyrą, kurioje duoda įvairių patarimų šių gyvūnų globėjams. Jos profilis turi daugiau nei 9 milijonus “patinka” paspaudimų.

Neseniai specialistas pasidalijo naudingu patarimu. Daugelis žmonių, mokydami savo šunį įvairių komandų, jas kartoja daug kartų. Eksperto teigimu, tai ne visada būtina. Geriau duoti šuniui šiek tiek daugiau laiko pagalvoti po komandos ištarimo. Taip po kurio laiko galime sulaukti norimos reakcijos. Įsitikinkite patys:

Šis metodas tikrai veikia

Jennifer paskelbtas vaizdo įrašas yra labai populiarus platformoje. Ją pamėgo daugiau nei 7 000 žmonių. Daugeliui ekspertės sekėjų jos parodytas metodas atrodė gana netikėtas. Tačiau kai kurie iš jų pripažino, kad pritaikius šį preparatą rezultatai iš tiesų buvo patenkinami.