Skip to main content

Viena amerikietė pernai įsivaikino Meino meškėnų veislės katę. Šiandien šis gyvūnas, nors jam tik devyni mėnesiai, yra metro ilgio ir sveria apie 7 kg. “Žmonės nustemba pamatę mano katę. Jie mano, kad jis yra sukryžmintas su ryša,” – sako Kusos globėja.

Chastity Hobbs yra populiari influencerė, turinti daugiau nei 260 000 sekėjų “Instagram”. Amerikietė mėgsta augalus ir gyvūnus, jų nuotraukas ji dažniausiai skelbia savo profilyje. 2022 m. liepą ji nusprendė įsivaikinti trijų mėnesių Meino meškėnų veislės katę. Tuo metu ji dar nežinojo, kad jos augintinis pasieks tokį dydį.

Viena amerikietė įsivaikino katę. Gyvūnas yra devynių mėnesių amžiaus ir didžiulis

Kusa, nes toks yra Hobso katės vardas, yra devynių mėnesių amžiaus ir – net ir šios veislės atstovei – įspūdingų gabaritų. Ji yra metro ilgio. Tai vidutinis penkerių metų vaiko ūgis. Paskutinį kartą, kai Chastity jį svėrė, svarstyklių rodyklė rodė 6,8 kg. Tačiau moteris atkreipia dėmesį, kad nuo to laiko jo svoris galėjo padidėti. Ji spėja, kad katė dabar yra maždaug 2 kg sunkesnė.

Tai tik pradžia, nes Meino meškėnai auga maždaug iki ketverių ar penkerių metų. Tai reiškia, kad dabar devynių mėnesių augintinis bus dar didesnis. Įtakinga moteris sako, kad žmonės, pamatę jos katę, nustemba. Jie dažnai jos klausia, ar Kusa nėra susikryžminusi su ryša.

Didelis gyvūnas reiškia ir dideles išlaidas. Įtakinga moteris atskleidė, kad kas mėnesį savo augintinio maistui išleidžia beveik 170 JAV dolerių. Šioje vietoje verta paminėti, kad moteris turi dar tris kates, kurias turi išlaikyti.

Meino meškėnai kačių pasaulyje žinomi kaip švelnūs milžinai. Turime dar tris kates, o Kusa yra hierarchijos apačioje. Jis tiesiog per daug malonus. Tačiau jam patinka sulaukti dėmesio”, – sako Chastity Hobbs, kurią cituoja mirror.co.uk.

Katinas Kusa kėlė bangas nuo tada, kai jo šeimininkas pradėjo jį rodyti internete. “Instagram” tinkle jis susilaukė ištikimų gerbėjų minios. Interneto vartotojai žavisi jo išvaizda. Jie rašo, kad jis yra “gražus” ir “nuostabus”. Įdomu tai, kad kai kurie jį taip pat lygina su Pokemonu.

Meino meškėnai – vienos didžiausių naminių kačių pasaulyje

Meino meškėnai – Šiaurės Amerikoje kilusi kačių veislė. Jos atstovai daugiausia išsiskiria savo dydžiu. Suaugęs patinas vidutiniškai sveria nuo 5 iki 11 kg, o patelė – 4-8 kg. Jų kūno ilgis, įskaitant uodegą, siekia iki 1 m. Dėl to Meino meškėnai yra vienos didžiausių naminių kačių pasaulyje.