Skip to main content

Kaip rasti merginą santykiams? Atrodytų, kad atsakymas į šį klausimą slypi paviršiuje. Susipažinkite, bendraukite ir tada sutiksite tą, kuri jums tikrai patinka.

Tačiau daugeliui vyrų, kurie veikia pagal tokią schemą, kyla daug problemų. Susipažinti su patinkančiomis moterimis nepavyksta. O į pasimatymus dažniausiai ateina kandidatės, kurios nėra tinkamos santykiams. Ne pačios patraukliausios išvaizdos moterys, moterys pagal amžių. Arba tos, kurios turi vaikų iš ankstesnių santykių. O daugeliui vyrų labai svarbu, kad jo partnerė neturėtų vaikų.

Jei pavyksta užmegzti santykius, jie gana greitai baigiasi, nes moteris pasirodo esanti problemiška. O jei randama normali moteris, santykiai baigiasi jos iniciatyva, o dažnai iki sekso net neprieinama.

Ką daryti tokioje situacijoje? Kaip išspręsti problemą?

Pirmiausia turite sąžiningai atsakyti sau į klausimą: “Kam jums reikia moters?

Jei esate liūdnas ir vienišas ir manote, kad kai jūsų gyvenime atsiras moteris, viskas pasikeis. Tokiu atveju moters tikrai nerasite. Paaiškinsiu, kodėl.

Jei supranti, kad tau netrukus bus 30 ar net daugiau metų. Taigi atėjo laikas kurti šeimą ir vaikus, tuomet vargu ar rasite tinkamą moterį.

Jei visi jūsų draugai turi merginas ir žmonas, o jūs – ne, ir norite būti kaip visi. Jums taip pat nepavyks.

Jei tavo giminaičiai tave spaudžia ir sako: “Nagi, ištekėk, tau laikas įsikurti”. Rasite moterį, bet nebūsite su ja laimingas.

Jei Jus paliko draugė ar žmona, norite susirasti naują moterį santykiams, kad pamirštumėte buvusiąją. Tą žmogų tikrai rasite, tačiau tokie santykiai ilgai netruks.

Ir galiausiai, jei jums nusibodo žiūrėti pornografiją ir norite permiegoti su moterimi realiame gyvenime, iš šios idėjos taip pat nieko neišeis.

Kas nutiko? Kodėl taip sunku rasti normalią, tau tinkamą moterį.

Todėl svarbu suprasti, kas yra moteris, kuri tinka jums santykiams, be to, kad ji bus jums tinkama pagal išorinius duomenis?

Moteris yra jūsų papildymas. Bendramintė, su kuria jūs atstovaujate komandai. Kuri padarys jūsų gyvenimą geresnį ir kokybiškesnį, o ne užpildys tuščias vietas ir išspręs jūsų problemas. Ir ypač ne koks nors kompromisinis variantas, kurį turėjote pasirinkti iš nevilties.

Taigi, ką reikia daryti, kad susirastumėte moterį santykiams?

Pirmas žinksnis.

Išspręskite savo problemas. Tai nereiškia, kad turite tapti oligarchu ar savo išorinį patrauklumą priartinti prie idealo. Jums tiesiog reikia išmokti džiaugtis gyvenimu be moters. Kad ji būtų šalia ir susitikimai su draugais, ir sportas, ir kai kurie pomėgiai.

Jei vyro gyvenimas primena nuobodžią rudos spalvos medžiagą. Tada ne kiekviena moteris norės su juo susisiekti. O jei toks vyras vis-tarkim sutiks tinkamą moterį ir pradės su ja santykius, tada neišvengiamai padarys ją pasaulio centru. Rezultatas – moteris praras susidomėjimą juo ir jį paliks.

Per savo praktinės psichologo veiklos metus supratau paprastą dalyką. Jei vyras savo gyvenime turi viską, kas gera, jis bet kokiu atveju turės moterų.

Kai į mane kreipiasi klientas, kuris skundžiasi problemomis su moterimis, viena iš pagrindinių mano užduočių, be to, kad padedu įveikti jo psichologines traumas, yra išmokyti jį džiaugtis gyvenimu, nepriklausomai nuo to, ar jo gyvenime yra moteris, ar ne.

Negaliu nepaminėti dar vienos labai dažnos kai kurių šiuolaikinių vyrų problemos. Aukos mąstyseną. Kai jums kažkas nepavyksta, na, reikia sustoti ir pagalvoti: “Žinojau, kad man nepavyko”. Kalbant apie moteris, joms taip pat reikia vyrų. Tik kad jei neturite santykių su priešinga lytimi. Tuomet kažkodėl moterys pirmenybę teikia kitiems vyrams. Svarbu suprasti, kokia problema?

 

Antrasis žinksnis.

Dažnai moters nebuvimas yra rodiklis, kad vyrui kažkas negerai. Taigi susitvarkykite su savo klaidomis. Pradėkite nuo tokių nereikšmingų dalykų, kaip netvarkinga išvaizda, nepakankama priežiūra, neužtikrintas bendravimas. O paskui kai kuriomis psichologinėmis problemomis.

Pavyzdžiui, pažįstu vyrų, kurie moteris laiko priešėmis, todėl santykiai nesusiklosto. Arba jie sistemingai renkasi problemiškas moteris. Jei nematote savo klaidų, paklauskite apie jas draugų, kuriems gerai sekasi su priešinga lytimi, arba užsiregistruokite į tuos pačius pažinčių kursus, kur gausite kokybišką grįžtamąjį ryšį. Arba padirbėkite su savo problemomis su psichologu. Svarbiausia nuolat tobulėti ir nesustoti po pirmųjų nesėkmių.

Pavyzdžiui, vaikystėje, kai dar tik mokėtės vaikščioti, paslydote, atsitrenkėte į grindis, kartais net labai skaudžiai. Tačiau kaskart jums tai sekėsi vis geriau ir geriau. Tas pats ir su moterimis – kiekvieną kartą jums seksis vis geriau ir geriau. Laukiu komentarų, kuriuose bus sakoma: “Per daug pastangų dėl moters. Visa tai patarimai asilams”.

Tik patarimai asilams, tai kai jūsų gyvenime atsirado problema, o jūs nieko nedarote, kad ją išspręstumėte. Kaltę verčiate išoriniams veiksniams. Tai, kad moterys suklydo, kad tavo buvusioji tave sugadino, kad pagal zodiako ženklą esi Vandenis, o ne Vandeniams nesiseka meilėje, ir taip toliau.

Tai ne kas kita, kaip mąstymas aukomis. O jei problemas sprendžiate gerindami savo gyvenimą, tai yra gyvenimo autoriaus mąstymas. Pavyzdžiui: “Jei norite, kad jūsų gyvenimas būtų sėkmingas, turite būti laimingas, o ne blogas. Jei žmogus yra netvarkingas, turi antsvorio ir dantų problemų. Tuomet, nuėjęs pas odontologą, jis laikosi dietos ir atnaujina savo garderobą. Tada jis pats džiaugsis savo nauju įvaizdžiu ir jausis daug geriau. Todėl mano patarimai skirti tam, kad vyro gyvenimas taptų geresnis, o moterų dėmesys yra lydintis veiksnys.

Trečias žinksnis.

Jūsų mąstysena. Jei kiekvienoje moteryje ieškote būsimos nuotakos, tai nepadės. Perkelk dėmesį nuo jos į save. Jei anksčiau susipažindavote su moterimi, eidavote į pasimatymą ir galvodavote, kaip jai patikti, dabar užduokite sau klausimą. Kaip gauti malonumą iš savo dialogo?

Jei kviečiate ją į kavinę, pasirinkite vietą, į kurią jau seniai norėjote nueiti, arba vietą, į kurią dažnai einate, nes jums patinka, kaip ten ruošia maistą. Jei vedatės moterį pasivaikščioti, suplanuokite tai taip, kad jaustumėtės kuo labiau atsipalaidavę ir patogiai. Tarkime, pasimatymą galite surengti parke, o ten pasiplaukioti katamaranu ežere.

Kas atsitinka tada?

Matydama, kaip džiaugiatės viskuo, kas vyksta, moteris taip pat bus įkrauta iš jūsų sklindančiu pozityvumu. Ir jai bus smagu su jumis! Tikrai nebūsite pirmas vyras, su kuriuo ji eina į pasimatymą. O jei ji graži, dauguma jų bandė jai įtikti. Tačiau bėda ta, kad moterys tokiais vyrais nesidomi.

Tačiau jei akcentuosite savo būseną, tai, kaip gauti malonumą iš bendravimo, išsiskirs iš kitų. Ne kartą teko būti liudininku situacijos, kai sėdi kavinėje ir matai pro šalį einančią porą. Pirmiausia eina mergina su gėle, o už jos neužtikrintai plevėsuoja vyras. Jie atsisėda vienas priešais kitą ir pradeda apie kažką kalbėtis.

Ir iš vyro įtampos, iš to, kaip jis trina marškinių sagas, matyti, kad tai pirmas pasimatymas, kad jis nežino, kaip elgtis su mergina, todėl atsargiai renkasi žodžius ir ne visada žino, ką pasakyti.

Tuomet pasimatymas yra tarsi ritualas. Kai vyras bando vaidinti gerą vaikiną. O moteris, įjungusi demonstracinį režimą, irgi bando parodyti, kokia ji teisi, bet giliai širdyje jai labai nuobodu. Ji negali atsipalaiduoti, negali būti savimi. O jei ji ir eis į antrą pasimatymą su tokiu vyru, tai tik todėl, kad jis susidomėjo jos ketinimų rimtumu. Tačiau toli gražu neaišku, ar ji jį įsimylės.

Jei susitinkate su mergina ir, užuot iš karto nusivedęs ją į kavinę, vaikštinėjate po miestą, paskui įeinate ir žaidžiate lošimo automatais, o tik po to kur nors prisėdate. Kad tokiu atveju emocijų iš pasimatymo abu gausite daug daugiau. O svarbiausia, kad tai nebus kažkokio ritualo atlikimas, tai bus nenuobodus dviejų žmonių bendravimas. Kai abu nevaidinsite vaidmenų, o elgsitės natūraliai.

Taip, jei moteriai patiksite, ji vis tiek įjungs demonstracinį režimą. Tačiau ji nebus įsitempusi, o tai reiškia, kad jos trauka jums emociniu lygmeniu bus daug stipresnė. O emocinė trauka yra tai, kas priverčia moterį įsimylėti.

Kai moteris bus įsitempusi, ji negalės atsiverti, o tai reiškia, kad nebus suartėjimo emociniu lygmeniu. Dėl tos pačios priežasties ir daugelis vyrų neturi nieko ir nesusitvarko per pirmuosius pasimatymus. Dėl įtampos, sustingimo, kuris neleidžia jam būti savimi.

Ketvirtas žinksnis.

Ką daryti, jei turite problemų renkantis moteris? Vėlgi, šią problemą išspręsti labai paprasta. Pradėkite dažniau lankytis vietose, kur yra moterų. Koncertai, meistriškumo kursai, restoranai, klubai, jūsų bendrų draugų kompanijos. Su moterimis galite susipažinti pažinčių svetainėse.

Svarbiausia laikytis dviejų taisyklių.

Pirmoji taisyklė – neieškokite moters nė vienoje vietoje. Tarkime, su kuo nors susipažįstama tik internete. Kažkas tik per bendrus pažįstamus. Tokiu atveju turėsite labai ribotą moterų pasirinkimą. Jei susipažįstama tik per draugus, tai ne daugiau kaip dešimt ar dvidešimt moterų.

Jei bendraujate tik pažinčių svetainėse, turėsite labai didelį pasirinkimą, tačiau 98 proc. moterų jums netinka. Juk yra ir išlaikomų moterų, ir moterų, kurios nieko neieško, o tik bendrauja. Kažkas ieško meilužio, kai kurios moterys turi labai aukštą kartelę, todėl jau kelerius metus ieško princo ir pan. Todėl rekomenduoju susipažinti įvairiose vietose ir tada sutikti tinkamą moterį bus daug lengviau.

Antroji taisyklė. Yra kulkosvaidžio taktika ir yra snaiperio taktika. Jei turite daug pasimatymų su skirtingomis moterimis, tuomet į juos eisite kaip į darbą. Ir bus labai sunku susirasti moterį, nes jūsų akis bus išplauta.

Be to, bendravimas su moterimis atims visą jūsų laisvą laiką. Ir, kaip jau ne kartą sakiau, moterys turėtų būti tik jūsų gyvenimo dalis, o ne jo centras. Ir apskritai, stenkitės ne susipažinti su moterimis, o su jomis bendrauti. Juk pažintis reiškia tolesnį susitikimą, jei vienas kitam patiksite. O jūs nuolat būsite įsitempęs, kad nesuklystumėte pasirinkdamas.

O jei su moterimi tiesiog bendrausite nieko neplanuodami, tai kai suprasite, kad ji jums patinka ir ji jus sudomino, tokiu atveju galėsite pakviesti ją į pasimatymą. Tuomet ir vėl bendravimas su moterimis jums nebus kaip kastingas ar egzaminas, ir galėsite atsipalaiduoti.

Penktas žinksnis.

Atmeskite demotyvuojančius dalykus. Nustokite lankytis viešnamiuose ir striptizo klubuose, nustokite žiūrėti pornografiją. Nes tada atsidursite lengvo grobio kelyje. Kam ieškoti moters, jei gali nueiti į pornografijos svetainę ir su Pierre Woodman vaizdo įrašų pagalba išspręsti visas savo problemas.

Arba mokėkite pinigus sekso paslaugų teikėjui. Tokiu atveju turėsite minimalią motyvaciją ką nors keisti savo gyvenime. Be to, turėsite psichologinę deformaciją. Jei esate įpratęs pirkti moterų meilę, bendrauti su jomis be pinigų jums bus labai problemiška.

Be to, neklausykite žmonių, kurie daro jums neigiamą įtaką. Tarkime, giminaičiai ar draugai jums sako: “Tau jau laikas susirasti moterį”. Neprivalote su jais sutikti ir užmegzti santykių tik todėl, kad kažkas to nori.

Ir juo labiau neturėtumėte užmegzti santykių su moterimi, kurią pasirinkote ne jūs, o, tarkime, jūsų motina, kuri pasakė: “Tai mano draugo dukra, ji labai gera mergaitė”.

Su šia problema labai dažnai susiduria mano klientai, kurie atvyksta pas mane . Jie renkasi žmonas veikiami tėvų. Tokios šeimos dažnai išyra dėl banalios priežasties. Nes vyras nemyli savo žmonos. Jis elgiasi su ja kaip su kaimyne ir slapta arba atvirai ją apgaudinėja.

Be to, neklausykite žmonių, kurie sako: “Tai natūralu. Arba tu patinki moterims, arba ne.” Tai labai klaidinga nuomonė.

Paprasčiausias pavyzdys. Mano konsultacijose dalyvavo daug vyrų, kurie dėl švelnaus motinos auklėjimo stengdavosi, kad moterims patiktų per pasimatymus. Pagrindinis tokiam vyrui nerimą keliantis klausimas buvo “Kaip patikti merginai?”. O santykiuose jis bendravo su moterimi taip, tarsi ji būtų jo mama. Natūralu, kad jam nepasisekė. Nes santykiuose jis darė grubių klaidų.

Bet kai tik jis pradėjo bendrauti su moterimi, nesistengdamas jai įtikti, elgėsi natūraliai, tada viskas pavyko. Todėl sutvarkę savo klaidas tikrai galite išspręsti savo asmeninio gyvenimo problemas.

Šeštas žinksnis.

Jei jums kažkas nesiseka, neskubėkite. Kaip minėjau, jūsų tikslas – išmokti džiaugtis gyvenimu. O kaip lydintis veiksnys – jūsų gyvenime atsiras moterų.

Vėlgi, jūs nesistengiate niekam įtikti, ieškote moters, su kuria galėtumėte vienas kitą papildyti. Ir, kad padarytume analogiją. Kai žmogus ateina dirbti tik stažuotoju, jam mažai sekasi, jis gauna mažą atlyginimą. Bet jei jis nuolat tobulėja, darbdavys jį vertina daug labiau, nuolat didina atlyginimą.

Jei taip neatsitinka, patyręs specialistas nesunkiai susiras kitą darbą, kur bus vertinamas. Ir jau pats nuspręs, kur nori dirbti, o kur ne. Be to, kaskart taps vis labiau patyręs, o jūsų moterų lygis augs.

Ką dar labai svarbu suprasti?

Yra normalių moterų ir yra problemų turinčių moterų. Dauguma probleminių moterų yra laisvos. Taigi jos negali užmegzti tvirtų santykių. Ir su tokiomis moterimis per pasimatymą susidursite ne kartą. Tai normalu. Nereikia niekur skubėti. Tada tikrai sutiksi tinkamą moterį.

O dabar tik pasakysiu, kad svarbiausia aiškiai suprasti, ko ieškai ir kokios moterys tau netinka. Pageidautina net sudaryti nedidelį kontrolinį sąrašą, nuo kurio niekada nenukrypsite. Tarkime, nesate pasirengęs sutikti daug už jus vyresnės moters, kuri ateityje negalės gimdyti jūsų vaikų, nesate pasirengęs sutikti moters, kuri prieš jus turi daug vyrų, nesate pasirengęs leistis į meilės trikampius ir pan.

Patikėkite manimi, kai įsimylėsite, norėsite sulaužyti visas šias taisykles. Štai kodėl taip svarbu visada galvoti savo galva. Norėčiau pateikti analogiją. Kai perkate naudotą automobilį, dauguma rinkoje esančių automobilių yra problemiški, su didele rida, daugybe savininkų, daužti, dažyti ir pan. O visi geri automobiliai arba jau nupirkti, arba jų kaina nepagrįstai didelė. Taip pat ir su moterimis. Nieko neskubėkite, rinkitės, būkite saikingai ciniški. Ir tada jums pavyks.

Taigi, jei esate vienišas ir negalite sutikti patinkančios moters, ši problema lengvai išsprendžiama. Moterims reikia vyrų tiek pat, kiek vyrams reikia moterų. Tiesiog reikia neskubėti, nesiveržti prie pirmos sutiktos moters, nesustoti prie pirmos nesėkmės ir analizuoti savo klaidas.

Esu tikras, kad jums pavyks. Nepamirškite paspausti “Like” .