Skip to main content

Neprivalote būti mados šou apie pokyčius dalyvis, kad kartą ir visiems laikams ištaisytumėte savo klaidas su mago miklumu. Tiesiog atidžiai sekite šias kitų merginų mados transformacijas: paprastai visos įsiveliame į pačias banaliausias klaidas – taigi kartu jas ir ištaisysime!

Esame įsitikinę, kad kiekvienas gali permąstyti savo garderobą ir jį patobulinti, jei skiria tam laiko ir jėgų, ir pamatysite, kad keli maži pokyčiai gali daug ką pakeisti. Kartais užtenka pakeisti tik vieną aprangos elementą, kad visiškai pakeistumėte įvaizdį ir jį pagyvintumėte.

Tokie triukai ypač akivaizdūs prieš ir po transformacijų. Padedami stilistės Ninos Valder darbo, nurodysime jums kelias dažniausiai pasitaikančias chinos stiliaus kelnių išvaizdos klaidas – o jūs atidžiau pažvelkite į savo spintoje esančias kelnes, visai gali būti, kad jos pateks į juodąjį sąrašą.

Dėmesys medžiagai

Perkant kelnes labai svarbu perskaityti audinio sudėtį. Medžiaga gali visiškai iškreipti jūsų figūros proporcijas – atrodyti “maišuota” arba sutraukti kojas ten, kur nereikia. Juk nenorite, kad jūsų drabužiai priaugtų kilogramą ar du, tiesa? Būtent taip nutiko mūsų herojei.

Atkreipkite dėmesį į kairėje esančią nuotrauką: pilkos kelnės aiškiai verčia merginą atrodyti stora, o dėl formos trūkumo jos kojos atrodo trumpesnės. Dėl jūsų pačių ramybės rekomenduojame rinktis storas medžiagas, kurios pabrėžia siluetą arba jį išlygina – štai kodėl madistės taip mėgsta tiesius skinny džinsus! Be to, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kad drabužiai būtų prigludę prie kūno: be raukšlių pilvo srityje, nes jos prideda papildomos apimties.

Jei neturite laiko rūpintis žemo kirpimo suknelių stiliumi, visada rinkitės aukšto kirpimo sukneles – taip daug sunkiau suklysti ir lengviau rasti tinkamą viršutinę dalį.

Svarbiausia – spalva.

Deja, ne tik medžiaga, bet ir spalva gali sugadinti drabužį. Taip, taip, dar ne kartą kalbėsime apie spalvų derinimo svarbą, nes tinkama paletė “apšviečia” vaizdą, atgaivina odą ir sujungia visą išvaizdą. “Prieš” nuotraukoje akivaizdžiai bandyta sukurti minimalistinį įvaizdį su vienu akcentu, tačiau dėl tamsaus smaragdo spalvos dugno apranga pasirodė nepatraukli.

Pačioje spalvoje nėra nieko blogo, tačiau kartu su abejotinos “pigios” tekstūros, “susiraukšlėjusiomis” kelnėmis, nereikalingu diržu ir netinkamais batais ji visiškai prarado savo efektą.

Šiuo atveju padės eksperimentai su palete. Švelniai rausva striukės spalva ir pilkai mėlyna kelnių spalva versijoje “po” – visai kas kita. Iškart matote, kaip atspalvių derinys atgaivina ir išryškina transformacijos herojės rudus plaukus. Atspalviai yra pakankamai ryškūs, bet ne per daug ryškūs, net ir sodrios basutės neatrodo perdėtai – elegantiškas laisvalaikio įvaizdis yra stilingas, bet ne pretenzingas.

Vėlgi, kairėje pusėje esantis audinys yra įdomus: pernelyg prigludusi medžiaga yra susiraukšlėjusi, todėl klubai atrodo platesni. Stambios klasikinės kelnės su rodyklėmis dešinėje atrodo kur kas geriau – sutiksite, tai visai kitokia istorija ir nereikalauja daug pastangų!