Skip to main content

Mėgstame domėtis mados astrologija – tai puikus būdas praplėsti savo įprasto garderobo ribas ir išbandyti ką nors naujo. Be to, mūsų astrologinės prognozės taip pat naudingos visiems: kiekviena pora šiame pasirinkime yra aktuali ir madinga!

Dalijamės su jumis aktualia problema: šiek tiek pametėme galvas. Ką manote? Šaunūs žieminiai batai! Gero modelio pasirinkimas šaltajam sezonui paprastai virsta jėgų išbandymu: rasti stilingus, patogius ir šiltus batus / sportbačius / avalynę bei kitus sąraše esančius daiktus nėra taip paprasta. Jei matote vieną tinkamą kandidatą, tai gerai! Tačiau jau kelias dienas naršome po GEOX kolekciją ir negalime nuspręsti, kuris drabužis yra mėgstamiausias – visi yra geri.

Turėsime pasikviesti į pagalbą žvaigždes: tegul jos pasako, kurį modelį pradėti matuotis, o tada susikaupsime ir sugalvosime, ką derinti prie naujų drabužių. Štai mūsų astrologinis apsipirkimo sąrašas, bet jei apsipirkimas internetu jus nuvargins, nesakykite, kad jūsų neįspėjome!

Avinas

Ar jūsų antrasis vardas yra “atsakomybė” ir ar gerai jaučiatės turėdami kontrolę? Sveiki, Avinas mergina, laikykite savo žiaurius batus ant stabilaus kulno ir praktiško pado, tai skirta jums!

D HOARA” Geox

Jautis

Ponia solidumo, nepaneigsime: žinome, kad ir jūs mėgstate vartyti “Pinterest”, žiūrėti gražius interjerus ir Blair Waldorf įkvėptus drabužius. Jums patinka senovinė estetika ir batai su aukso detalėmis. Taip, jei pasirinksite stilingus modelius, šie metaliniai elementai atrodys brangiai ir įspūdingai.

“D JAYSEN” Kedai Geox

Dvyniai

Dvyniai nevalgo duonos, tiesiog leiskite jiems eksperimentuoti su stiliumi ir išvaizda. Su džiaugsmu atsiliepiame į jūsų vidinio menininko kvietimą – štai šauniausios spalvotos sportinės basutės su animalistiniu raštu. Ne kiekviena mados mylėtoja gali juos sutramdyti, bet mes jumis neabejojame!

“D DORALEA” Geox

Vėžys

Jums, mūsų brangioji Vėžio dama, žvaigždės pataria rinktis drabužius ir avalynę, daugiausia dėmesio skiriant komforto jausmui. Kad išvengtumėte trynimosi, skausmų ir nuospaudų, patariame batus nedelsiant iškeisti į mėnulio batus: jie ne tik grįžta į madą, bet ir niekada jūsų nenuvils – tarsi vaikščiotumėte ant debesies, o ne per sniego pusnis.

“D DALYLA”Geox

Liūtas

Mūsų liūtukėms malonu rinktis aprangą: jums tinka beveik visos spalvos, jūsų neišgąsdins drąsūs metaliniai atspalviai, o blizgučiais ir akmenukais niekada nepersistengsite. Taigi sportbačiai su kailiu ir bronziniais raišteliais – prabangos prekė tik jums.

D LEELÚ” Geox

Mergelė

Mergelėms geriau nesirodyti netvarkingame kambaryje, ne idealiai išlygintų marškinių ir iki blizgesio neišvalytų batų. Tiems, kurie mėgsta tvarką, žvaigždės rekomenduoja elegantiškus chelsea, kuriuos lengva derinti prie žiemos garderobo ir kurie atrodo tvarkingai bet kokioje situacijoje.

D BLEYZE ” Geox

Svarstyklės

Balansavimas ant aukštakulnių yra įgimtas jūsų talentas, todėl jums tikrai reikia aukštakulnių aprangos. Logika paprasta: kas kitas, jei ne jūs, galėtų geriausiai jaustis avėdamas blizgius aukštakulnius?

D FAVIOLA” Geox

Skorpionas

Skorpionės gyvenime turi daug ryžto, todėl mes pasirūpinome mūsų tvirtais bateliais. Sakoma, kad jūsų Zodiako ženklas turi sudėtingiausią charakterį – jūsų idealus batas taip pat yra “sudėtingas”. Dramatiškas ir neįtikėtinai veiksmingas!

D IRIDEA H” Geox

Šaulys

Žvaigždės mums sako, kad būtumėte puikus lenktynininkas. Jei net užsiminsite, kad einate greičiau už draugus ir visada visus aplenkiate, mes nenustebsime. Tiesiog tyliai paduosime jums porą patogių batų su tvirtu padu ir velvetu, kurie atlaikys jūsų greitį ir nueitus kilometrus.

D FALENA” Geox

Ožiaragis

Sveiki, karjeros mergaite! Kaip laikomasi terminų, ataskaitų, kpi? Nereikia klausti – akivaizdu, kad viską kontroliuojate. Atėjo laikas atsikvėpti ir išeiti į vakarą su draugais. O gal į pasimatymą? Bet kuriuo atveju būtinai apsiaukite aukštakulnius – ponia viršininkė puikiai atrodo su aukštakulniais!

D PHEBY” Geox

Vandenis

Vandeniai yra bene kūrybingiausios natūros mūsų pasirinkime, todėl turime jums netrivialią porą – aukštus sidabrinius sportbačius. Astrologai teigia, kad jūsų Zodiako ženklas dažnai renkasi profesijas, susijusias su oru ir lėktuvais, arba jį tiesiog vienaip ar kitaip traukia dangus. Įsitikinkite, kad jūsų žiemos apranga taip pat yra iš “dangiškosios” serijos – kosminė pora!

D LEELÚ” Geox

Žuvys

Iš karto žinojome, kokį modelį įvertinsite – moteriškus, jausmingus, elegantiškus batelius su smailianosiais kulniukais, tiesa? Juose galite praleisti visą dieną ir jūsų kojos visiškai nepavargs – ko daugiau galite norėti? Jie atrodo ir tinka kaip tik. Mes sakome: “e-de-alongs”.

D BIGLIANA” Geox