Skip to main content

Įrašykite datas į savo darbo dienoraštį arba pasidalykite su potencialiu partneriu mėgstamu hobiu.

Darbas, šeima, draugai, rūpinimasis savimi, pomėgiai – viso to užtenka, kad kiekvienas būtų užimtas. Į sąrašą įtraukti pasimatymus? Vien pagalvojus apie tai ima suktis galva. Tačiau kai esate nusiteikę meilei, įtemptas grafikas negali pakenkti. Štai keli būdai, kaip pasirūpinti meilės gyvenimu, net jei neturite daug laisvo laiko.

1. Patikrinkite savo užimtumą

Kartais apgaudinėjame save ir apsisaugome nuo galimos nesėkmės ar atstūmimo. Poreikis būti reikalingam ir geidžiamam yra žmogaus prigimties dalis. Tačiau jei norime judėti į priekį, turime rizikuoti, nebijoti būti pažeidžiami ir atsiverti aplinkiniams.

Taigi pirmas žingsnis, kurį turite žengti, – išsiaiškinti, ar tikrai esate toks užsiėmęs, ar tiesiog nenorite likti su sudaužyta širdimi. Tokiu atveju galbūt norėsite aptarti situaciją su artimu žmogumi arba psichologu, kuris gali padėti išsiaiškinti problemos priežastis ir išsiaiškinti savo jausmus.

Kai nustosite save apgaudinėti, galėsite atsiverti kitiems žmonėms. Tai į jūsų gyvenimą atneš naujumo ir laimės pojūtį.

2. Sąžiningai pasakykite apie savo darbo krūvį

Sąžiningumas yra svarbi dorybė pažinčių ir pasimatymų pasaulyje. Jei jūsų potencialus partneris ieško komforto ir patikimumo, o jūs esate per daug užsiėmęs, kad jam tai suteiktumėte, geriausia jį įspėti iš pat pradžių. Kitas žmogus įvertins jūsų nuoširdumą.

Kai turėsite galimybę ir susitarsite praleisti laiką kartu, stenkitės tesėti savo pažadus. Žinoma, bet kada gali iškilti skubių klausimų. Tačiau jei nuolat atšauksite pasimatymus, jus dominantis asmuo supras, kad santykiai jums nėra prioritetas.

Jei turite per daug darbo projektų ar šeimyninių įsipareigojimų, paaiškinkite tai iš anksto. Kartu paisykite kito žmogaus asmeninio tvarkaraščio. Visi turime skirtingus gyvenimo prioritetus. Jei nuolat pabrėšite, kad esate užsiėmęs, kitas žmogus gali pamanyti, kad savo darbą laikote svarbesniu. Todėl būkite atsargūs aptardami savo tvarkaraštį ir įsitikinkite, kad potencialus partneris žino, jog jus domina santykiai.

3. Pasirinkite supratingą asmenį

Geriausia iš karto pradėti kurti santykius su žmogumi, kuris supranta, kad negalėsite su juo praleisti tiek laiko, kiek norėtumėte. Tinkamas žmogus motyvuos jus daryti daugiau ir nekels barnių dėl jūsų įtempto gyvenimo. Jis pasitikės jumis ir jūsų santykiais net tada, kai jiems liks labai mažai laiko.

Jei per pirmąjį pasimatymą potencialus partneris nesupranta, kad turite kitų prioritetų, kurie užima daugiau laiko jūsų gyvenime, jis tikriausiai nebus jums tinkamas partneris. Kita vertus, santykiai su žmogumi, kuris kantriai laikosi jūsų tvarkaraščio, bus lengvi. Su tokiu žmogumi galite atsipalaiduoti ir būti savimi.

4. Susidorojimas su lūkesčiais

Suvaldyti būsimo partnerio lūkesčius ir savo lūkesčius taip pat svarbu, kaip ir būti sąžiningam. Atvirai pasikalbėkite apie tai, kiek laiko esate pasirengę skirti santykiams. Taip galėsite dirbti iki vėlyvos nakties arba leisti laiką su šeima ir negalvoti apie tai, kad kitas asmuo jaučiasi apleistas ir paliktas.

Aptardami savo įtemptą dienotvarkę ir kartu planuodami, pasistenkite kalbėtis taip, kad pašnekovas suprastų, jog yra vertinamas. Pavyzdžiui: “Pastarosiomis dienomis buvau užverstas darbu, o šią savaitę apskritai turiu mažiau laisvo laiko, nei norėčiau. Bet mes galime išeiti penktadienį!” Tokia informacija ne tik parodys jūsų darbo krūvį, bet ir leis jūsų potencialiam partneriui suprasti, kad norite skirti jam ar jai laiko, kad ir kas nutiktų.

5. Atvirumas bendravimui

Kai grįžtate iš darbo viešuoju transportu ir neatitraukiate akių nuo ekrano, užsidarote nuo aplinkinių. Tačiau kai draugiškai žvelgiate į juos ir šypsotės, spinduliuojate atvirumą. Tai visiems aplinkiniams duoda ženklą: “Man patinka žmonės. Neturiu nieko prieš užmegzti puikių naujų pažinčių.

Pasistenkite rečiau užsidaryti nuo pasaulio su telefonu ar ausinėmis ir dažniau mėgaukitės aplinka, kurioje esate. Daugelis žmonių mano, kad su naujais žmonėmis bare galima susipažinti tik penktadienio ar šeštadienio vakarą. Tačiau jei tik šiek tiek pakeisite savo įpročius, pradėsite pastebėti, kiek daug įdomių žmonių jus supa kiekvieną savaitės dieną.

6. Suteikite pažinčių svetainėms galimybę

Tinklalapiai ir programėlės puikiai tinka nuolat užsiėmusiems žmonėms. Galite matyti, kiek patrauklių žmonių yra labai arti jūsų, ir bet kurią laisvą minutę susirašinėti su potencialiais partneriais.

Tačiau būkite pasiruošę, kad internetinis pokalbis gali peraugti į realų susitikimą, be kurio nepažinsite ieškomo asmens. Tam turėsite rasti laiko savo įtemptoje dienotvarkėje. Ir, žinoma, įspėkite apie tai kitą asmenį.

7. Skirkite laiko pasimatymams

Tai nėra labai romantiška, bet veiksminga. Galite iš anksto suplanuoti datas ir įtraukti jas į savo dienoraštį, tarsi tai būtų darbo susitikimas.

Pradėkite nuo mažų dalykų, pavyzdžiui, skirkite valandą per savaitę kavos puodeliui su potencialiu partneriu. Arba, jei jau seniai nebuvote susitikę, praleiskite tą valandą žiūrėdami profilius ir atsakinėdami į žinutes pažinčių programėlėje.

Kai šis grafikas jums bus patogus, pridėkite dar vieną valandą. Geriausia neskubėti ir dirbti palaipsniui. Per daug pasimatymų arba per daug žinučių tik sukels emocinę perkrovą, todėl išsikelkite pasiekiamus tikslus.

8. Apskaičiuokite tinkamą momentą

Pavyzdžiui, surenkite pasimatymą per pietus, kai jūsų diena nėra labai įtempta ir galite skirti valandą potencialiam partneriui.

Arba, tarkime, žinote, kad trečiadieniais paprastai būna mažiau darbo nei kitomis dienomis ir galite baigti darbą valanda ar dviem anksčiau. Susitarkite su jus dominančiu asmeniu susitikti restorane netoli darbo. Jei įvyktų nenugalimos jėgos aplinkybės, galite greitai grįžti į biurą, bet potencialus partneris vis tiek įvertins pastangas.

9. Užsiimkite bendru hobiu

Jei jums sunku išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo, šeimos, draugų ir pasimatymų, pabandykite susirasti žmogų, kuris, kaip ir jūs, mėgsta gaminti maistą arba groti pianinu. Taip asmeninį gyvenimą susiesite su pomėgiu, kurį jau mėgstate.

Nueikite į parduotuvę ir išsirinkite maisto produktų, kad galėtumėte kartu pasigaminti vakarienę, arba užsisakykite muzikos pamoką ir grokite fortepijonu keturiomis rankomis. Ne tik galėsite daryti tai, kas jums patinka, bet ir susipažinsite su dominančiu asmeniu. Jie įvertins pastangas ir nesijaus, kad atima per daug jūsų brangaus laiko.