Skip to main content

Šie įspūdingi “prieš” ir “po” projektai – nuo viso namo renovacijos iki vonios kambario atnaujinimo – tikrai įkvėps.

Niekas neprilygsta tam pasitenkinimo jausmui, kurį jaučiate žiūrėdami į baisią nuotrauką “prieš” ir spindinčią nuotrauką “po” (net jei tai ne jūsų nuotrauka).

Nesvarbu, ar tai būtų bikinio kūno transformacija, iš pažiūros neįmanomas dėmių pašalinimas (prisiminkite “Vanish Napisan” reklamą), ar, šiuo atveju, nuostabus namų remontas, blogų dalykų palyginimas su gerais padeda mums suprasti, ką galima pasiekti, įdėjus šiek tiek sunkaus darbo (arba naudojant itin stiprų dėmių valiklį).

Čia atrinkome dešimt dramatiškiausių namų renovacijos darbų prieš ir po, kad pasijustumėte kaip ant mielių, o galbūt įkvėptumėte savo namų pertvarką.

1. NUOSTABI TRANSFORMACIJA, KURIĄ ATLIKO “THREE BIRDS RENOVACIJOS”

“Three Birds Renovations” įkūrėjos Erin Cayless, Bonnie Hindmarsh ir Lana Taylor vos per 12 savaičių nuostabiai pertvarkė šį 60-ųjų Sidnėjaus namą. Renovacija apėmė dramatišką namo išorės ir vidaus atnaujinimą, taip pat priestatą, apimantį didelę virtuvę ir antrą gyvenamąją arba valgomojo zoną.

2. 15 000 JAV DOLERIŲ BUTO RENOVACIJA

Turėdama 15 tūkst. dolerių biudžetą, Cherie Barber vos per tris dienas visiškai pertvarkė šį 2 miegamųjų butą!
Naujos laminato grindys, įmontuotos spintos, nauja virtuvės ir vonios kambario įranga bei dažai – tai pagrindiniai atnaujinimai, kurie padėjo šiam pasenusiam būstui suteikti naują išvaizdą.

3. STILINGAS DIY FLATPACK VIRTUVĖS ATNAUJINIMAS

Tarp nuomininkų šie investicinės nuosavybės savininkai atnaujino savo pavargusią nuomojamą virtuvę, atlikę nebrangų ir stilingą “pasidaryk pats” plokščiųjų paketų remontą.
Neskaičiuojant darbo ir pagal užsakymą atliktų apdailos darbų, jiems tai kainavo tik 5272 USD ir visiškai pakeitė viso jų būsto išvaizdą ir pojūtį.

4. 1960 M. RAUDONŲ PLYTŲ KOTEDŽO RENOVACIJA

2014 m. Briar Stanley su vyru Marku nusipirko labai paprastą raudonų plytų 1960-ųjų bungalą Sidnėjaus Šiaurės paplūdimiuose. Pora nusprendė dvejus metus nuomotis namą, kol suplanavo biudžetą taupantį remontą, kad pasenusį turtą paverstų savo svajonių šeimos namais.
Renovacija truko aštuonias savaites (plius du mėnesius kraštovaizdžio formavimui po persikraustymo) ir porai kainavo 300 000 JAV dolerių. Neseniai pardavę namą už įspūdingą 1,675 mln. dolerių sumą, galime drąsiai teigti, kad jų sunkus darbas ir ekonomiškas požiūris pasiteisino.

5. ĮKVEPIANTI 1940-ŲJŲ FIBRO KOTEDŽO RENOVACIJA

Nė vienas šio apleisto namo centimetras neliko nepaliestas, nes savininkas ankštą dviejų miegamųjų kotedžą Perte pavertė atviro plano trijų miegamųjų namu su šiuolaikiškais patogumais.
Namo fasadas buvo restauruotas, kad atitiktų paveldą, o lengvas šviesus interjeras sukurtas pakeitus originalią kreminės, rausvos ir žalios spalvų paletę į gaivią baltą.

6. BYRON BAY HOLIDAY NAMO ATNAUJINIMAS

Pastarąjį dešimtmetį atostogavusi Byrono įlankoje, Sidnėjuje gyvenanti interjero dizainerė Melissa Bonney iš “The Designory” sukūrė atostogų prieglobstį šioje vietovėje.
Dėl biudžeto, laiko ir planavimo sumetimų dirbdama esamo namo rėmuose, “The Barefoot Bay Cottage” renovacija buvo baigta per aštuonias savaites.

7. ŠEIMOS VONIOS KAMBARIO REMONTAS

Išraiškingos plytelės ir nestandartinės dailylentės pavertė šį nuobodų Adelaidės vonios kambarį praktiška erdve penkių asmenų šeimai ir suteikė jam nuotaikingą vidurio amžiaus modernią išvaizdą.

8. MODERNUS IR GAIVUS SKALBYKLOS PERTVARKYMAS

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dažnai pamirštame namų kambaryje esančiai skalbyklai buvo suteiktas žvaigždžių statusas – ji buvo šiuolaikiškai ir praktiškai pertvarkyta taip, kad ši erdvė būtų iš tiesų puikiai išnaudota. Įsivaizduojame, kaip laimingieji savininkai ginčijasi, kas dabar skalbs.

9. SUNYKUSIO KARALIENĖS NAMO RENOVACIJA

Kaimynai matė griūvančią netvarką, o kūrėjai – dolerio ženklus, tačiau Jo ir Skotas Goodbunai matė tik daugybę galimybių gerai pamėgtame paveldėtame Kvynslando name, kurį jie galiausiai įsigijo Brisbane, Wellington Point rajone.
Jie numatė, kad penkių miegamųjų kvinslanderio namo remontas užtruks maždaug šešis mėnesius. Tačiau praėjo dveji metai, kol šeima pagaliau baigė statybą.
Ir nors daugelis šį uždelstą laiką laikytų didele našta, pora įžvelgė tik gerąją pusę. “Buvo šiek tiek sunku, bet kartu ir puiku, nes galėjome apsvarstyti savo galimybes”, – sako Jo. “Kuo daugiau laiko turėjome, tuo labiau plėtėsi mūsų idėjos. Galiausiai gavome geresnį funkcionalumą ir taupesnį dizainą.”

10. BEVEIK APLEISTO DARBININKŲ NAMELIO SAVADARBIS REMONTAS

Įsimylėję sklypą su beveik apleistu darbininkų nameliu (apie 1910 m.) Brisbano priemiestyje Red Hill, Mel Lewis ir jos vyras Konradas penkerius metus vykdė remontą, kurio didžiąją dalį atliko patys.
Iš pradžių pasamdę architektą, kuris 500 tūkst. dolerių viršijo bendrą biudžetą, sutuoktiniai nusprendė, kad jų pačių išsilavinimas bus raktas į sėkmę.
Konradas įgijo savininko statybininko sertifikatą, o Mel studijavo interjero dizainą, ir kartu su puikiu statybininku (konstrukciniams darbams) jie pradėjo epinę misiją.