Skip to main content

Tegul tai įkvepia jūsų kitą renovacijos projektą…

Ieškote vonios kambario dekoro įkvėpimo? Nesvarbu, ar turite didelę, ar mažą erdvę, tegul šie stulbinantys “Instagram” vonios kambario atnaujinimai įkvepia jūsų kitą projektą.

“Mira Showers” komanda surinko įspūdingiausias “Instagram” nuotraukas prieš ir po vonios kambario remonto ir paprašė dizaino ekspertų išrinkti jų mėgstamiausias.

Nesvarbu, ar ketinate parduoti savo namus, ar projektuojate amžiną būstą, vonios kambario atnaujinimas yra puikus būdas padidinti bendrą erdvės patrauklumą – taip pat padidinti savo turto vertę. Toliau apžvelkite keletą geriausių “Instagram” vonios kambario atnaujinimų…

1. The Half Done House

Šviesos ir charakterio kupinas stulbinantis @thehalfdonehouse pertvarkymas tikrai įkvepia. Įspūdingas stoglangis, marmuro efekto plytelės, tamsiai mėlynos lubos ir daugybė augalų paverčia šį kambarį neįtikėtinai “Insta” verta erdve.

Kalbėdama apie renovaciją, savininkė Emma sako: “Dar turime atlikti keletą baigiamųjų darbų, bet pagaliau turime visiškai funkcionuojantį šeimos vonios kambarį. Labai džiaugiamės tuo, kaip viskas pavyko. Tai užtruko daugiau nei metus.

2. Eleven Views

Kokia transformacija! Šviesi ir graži, kadaise nuobodžiai atrodžiusi erdvė buvo visiškai pertvarkyta, išklijuota ryškiomis plytelėmis, pakeltas vonios lygis ir didelė kriauklė. Kampinis dušas buvo pašalintas, kad atsirastų funkcionalesnė ir erdvesnė patalpa.

“Kai birželio mėnesį gavome raktus, šis nedidelis dušo kambarys buvo pagrindinis vonios kambarys, – sako savininkė Rachel. “Nieko baisaus… bet man patinka vonia! Todėl nugriovėme sieną, kad praplėstume vonios kambarį, taip pat pašalinome pakabinamas lubas ir sukūrėme didelį, drąsų ir šviesų vonios kambarį su vonia!

Linda Barker, “Changing Rooms” žvaigždė, priduria: “Dažnai net ir pertvarkydami vonios kambarį, mes galime užsisklęsti nuo grindų lygio išlaikymo, tačiau šis vonios kambarys rodo, kad net ir kompaktiškoje erdvėje skirtingi lygiai gali puikiai pasiteisinti. Graži detalė – viena juoda plytelių pakyla, kuri reiškia, kad niekada nepraleisite žingsnio!

3. Thistle Harvest

Mums patinka, kaip Hannah iš @thistle.harvest pagyvino savo vonios kambarį naujomis trafaretinėmis plytelėmis, augalų lentynomis ir neutraliomis spalvomis. Galbūt tai nedidelė erdvė, bet ji tokia stilinga.

“Kiekvienas erdvės centimetras išnaudotas su kaupu; juodos detalės šiai erdvei suteikia asmeniškumo, o vietos užtenka viskam, įskaitant meno kūrinius ir sveikus augalus”, – sako Linda. “Net sieninis veidrodis turi integruotą saugyklą. Protingas dalykas.

4. Alisia BM

Alisia, ieškodama “Gumtree” ir pradėjusi projektą “pasidaryk pats”, šį vonios kambarį pavertė stilinga erdve visai šeimai. “Išskyrus dviejų sienų apšiltinimą ir glaistymą, grindų išklojimą lentomis ir vinilo įrengimą bei plytelių klijavimą, viską padarėme patys”, – sako ji.

“Aš pati viską projektavau, ieškojau, dažiau (įskaitant vonią) ir gaminau baldus. Tėtis išrinko ir nupirko tualetą, taip pat išvalė visus senus įrenginius”.

5. Demilio Design

Alyssa savo pasenusį vonios kambarį pertvarkė naudodama mėlynas geometrines plyteles, saldainių rausvos spalvos dažus ir šviežias stiklines dušo duris, taip atnaujindama visą erdvę. Ji parodo, kaip galima atnaujinti erdvę nekeičiant viso išplanavimo.

Stephenas Pitcheris, “We Buy Any House” nekilnojamojo turto agentas, priduria: “Drąsios ryškios plytelės, tokios kaip šios, yra labai madingos, ypač kai jos derinamos su blokinėmis sienų spalvomis. Įdomi dušo kabinos forma taip pat atkreipia dėmesį, kaip ir plytelės. Derančios grindys nepriekaištingai sujungia dušą ir grindis, todėl patalpa atrodo didesnė. Atnaujinti čiaupai taip pat yra daug patrauklesni.

6. Katie Elvin

Po Katie atlikto remonto jos mažame vonios kambaryje atsirado akį traukiančios plytelės, įspūdingi augalai ir naudinga pilka spintelė aplink kriauklę. Savo “Instagram” įraše ji rašė: “Kai įsikėlėme, vonios kambaryje net neturėjome tualeto. Tai mažiausia erdvė, nenorėjau atsikratyti vonios, nors iš tikrųjų niekada ja nesinaudojame. Kai įsikėlėme, vonios kambaryje atlikome daug darbų, bet neseniai jį atnaujinome, nuostabu, ką gali padaryti truputis dažų.

7. Shelley_clegirfarm

Mums labai patinka ši įspūdinga vonios kambario transformacija – ypač vienspalvės plytelės!

“Tai buvo vienas pirmųjų kambarių, dėl kurių nusprendžiau, todėl buvo prasminga jį paskelbti pirmiausia. Aš tarsi žinojau, kokio stiliaus čia noriu, tik norėčiau, kad visus kitus kambarius būtų taip paprasta suprojektuoti, kaip šį”, – sako Shelley savo įraše.