Skip to main content

Dažnai kalbame apie unikalius kiekvieno Zodiako ženklo bruožus. Žinote, pavyzdžiui, kad Avinai yra drąsūs drąsuoliai, o Žuvys – jautrūs svajotojai.

Bet ar žinojote, kad kai kurie ženklai turi ypatingą talentą skaityti kūno kalbą?

Tai tiesa! Kai kurie žmonės, priklausantys tam tikriems Zodiako ženklams, gali praktiškai perskaityti jūsų mintis, tiesiog atkreipdami dėmesį į jūsų judesius ir veido išraišką.

Taigi, jei jums įdomu, kviečiu kartu su manimi aptarti Zodiako ženklus, kurie itin gerai supranta kūno kalbą.

Patikėkite manimi – jūsų laukia smagus pasivažinėjimas!

1) Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Pirmiausia turime gilius ir intuityvius Skorpionus.

Šie žmonės garsėja gebėjimu matyti ne tik paviršių, bet ir kūno kalbą. Jie turi paslaptingą talentą pastebėti subtilias užuominas ir tiksliai jas interpretuoti.

Nesvarbu, ar tai būtų nedidelis tonuso pokytis, greitas akių pasikeitimas, ar nedidelis laikysenos pakeitimas – Skorpionui niekas nepraslysta pro akis.

Jie neįtikėtinai pastabūs, o jų galinga intuicija tik sustiprina gebėjimą suprasti, ką iš tikrųjų jaučiate, net jei to neišsakote garsiai.

Taigi, jei kalbate su Skorpionu, nepamirškite, kad jis greičiausiai suvokia ne tik jūsų žodžius. Jie puikiai skaito mintis, ar ne?

2) Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.)

Vėžiai turi natūralų instinktą suprasti, kaip jaučiasi kiti. Tai žmonės, kurie gali įeiti į kambarį ir iš karto pajusti nuotaiką.

O kai tenka bendrauti vienas su vienu, jie tikrai gerai pastebi mažus kūno kalbos pokyčius, kurie gali parodyti, kaip jaučiatės.

Tai reiškia, kad jei jaučiatės prislėgti ar nusiminę, Vėžys tikriausiai tai pastebės dar prieš jums ištariant žodį.

O geriausia dalis?

Jie paprastai būna pasirengę padėti petį ar išklausyti.

Jei draugaujate su Vėžiu, nepamirškite – jis greičiausiai įsijaučia į jūsų jausmus labiau, nei jums atrodo.

3) Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Kadangi pati esu Žuvys, galiu patvirtinti, kad turime prigimtinį talentą skaityti kūno kalbą. Tiesą sakant, galiu prisiminti daugybę atvejų, kai šis įgūdis pravertė.

Pavyzdžiui, prisimenu vieną kartą per šeimos susitikimą. Mano pusseserė, kuri paprastai yra vakarėlio viešnia, atrodė šiek tiek pasimetusi.

Ji juokėsi ir kalbėjosi kaip įprastai, bet pastebėjau, kad jos šypsena ne visai pasiekė akis ir ji vis maigė apyrankę – tai neabejotinas nervingumo ženklas.

Patraukiau ją į šalį ir paklausiau, ar jai viskas gerai.

Pasirodo, ji išgyveno sunkų laikotarpį, bet nenorėjo gadinti nuotaikos. Džiaugiausi, kad užčiuopiau jos signalus ir galėjau pasiūlyti savo paramą.

Tai reiškia, kad iš tiesų pagal savo apibūdinimą Žuvys yra žinomos kaip empatiškos ir intuityvios. Esame linkę užčiuopti neverbalinius signalus, kurių kiti gali nepastebėti, todėl puikiai suprantame, ką žmonės iš tiesų jaučia.

4) Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės pasižymi aštriu žvilgsniu į detales, todėl puikiai skaito kūno kalbą.

Tai žmonės, kurie pastebės, ar nuolat baksnojate koja, ar jūsų šypsena nesiekia akių. Jie pastebi šiuos subtilius pokyčius ir dažnai gali suprasti, ką jie reiškia.

Tiesą sakant, gerai kūno kalbą skaitantys žmonės, tokie kaip mūsų draugai Mergelės, paprastai pasižymi ir aukštesniu emociniu intelektu.

Tai reiškia, kad jie ne tik geba suprasti savo pačių emocijas, bet ir gerai įsijausti į kitų žmonių jausmus!

5) Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms būdingas giliai įsišaknijęs troškimas suprasti ir užmegzti ryšį su kitais žmonėmis, todėl jos taip gerai moka skaityti kūno kalbą.

Jie yra iš tų žmonių, kurie pastebės lengvą jūsų balso virptelėjimą ar susirūpinusį žvilgsnį akyse. Jie pastebi šiuos neverbalinius signalus ir užjaučia jus, dažnai net nespėjus jums paaiškinti, kas nutiko.

Jų gebėjimas skaityti kūno kalbą reiškia ne tik supratimą, ką išgyvenate, bet ir paguodą bei palaikymą.

Jie nori užtikrinti, kad aplinkiniai būtų laimingi ir ramūs. Taigi, jei kada nors jaučiatės prislėgti, draugas Svarstyklės gali būti kaip tik tai, ko jums reikia.

Jie ne tik pastebės jūsų diskomfortą, bet ir padarys viską, kad pakeltų jums nuotaiką. Jų gebėjimas skaityti kūno kalbą iš tiesų liudija jų mylinčią ir rūpestingą prigimtį.

6) Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Dabar pereiname prie Jaučio – patikimų ir kantrių Zodiako žmonių. Kaip žmogus, draugaujantis su Jaučiais, pastebėjau, kad jie tikrai gerai skaito kūno kalbą.

Prisimenu vieną kartą darbe, kai dalyvavome svarbiame komandos susirinkime. Paprastai esu rami ir santūri asmenybė, bet tą dieną buvau neramus. Man šiek tiek drebėjo rankos, vengiau akių kontakto.

Pastebėjęs šiuos požymius, mano draugas Jautis nusprendė įsikišti ir pasisiūlė perimti prezentaciją, kurią sunkiai įveikiau.

Kitais atvejais tai galėjo atrodyti nemandagu ar nuolaidu, bet mano atveju iš tikrųjų buvau labai dėkingas, kad kažkas kitas pasisiūlė kuriam laikui perimti vairą.

Vėliau padėkojau draugui už tai, kad suprato mano bėdą. Tą dieną turėjau asmeninių problemų ir man buvo sunku susikaupti.

Šis atvejis padėjo man suprasti, kaip svarbu atkreipti dėmesį į neverbalinius ženklus.

Noriu pasakyti, kad tauriečiai yra neįtikėtinai pastabūs ir dėmesingi. Jie pastebi subtilius žmonių elgesio pokyčius ir dažnai gali pasinaudoti šiomis užuominomis, kad prireikus pasiūlytų pagalbą ar paramą.

7) Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Pereikime prie reikalo – Ožiaragiai yra tokie pat tikri, kokie jie ir būna. Jie pagrįsti, praktiški ir į gyvenimą žvelgia be užuolankų. Tai pasireiškia ir jų gebėjimu skaityti kūno kalbą.

Ožiaragiai nėra iš tų, kurie vaikšto aplinkui.

Jie perpranta jūsų neverbalinius signalus ir interpretuoja juos kuo tiesmukiau. Jei esate susinervinęs ar nusiminęs, jie tai pastebės iš jūsų kūno kalbos ir įvardys tai.

Jie gali nesureikšminti savo pastebėjimų, bet taip yra tik todėl, kad jie tiki, jog problemas reikia spręsti iš karto. Ne visada lengva išgirsti tiesą, bet kai ją sako Ožiaragis, galite būti tikri, kad ji skirta padėti, o ne įskaudinti.

Taigi, jei draugas Ožiaragis jums pasakys, kad esate atsargus ar neramus, rimtai atsižvelkite į jo žodžius. Tikėtina, kad jie pastebėjo kažką jūsų kūno kalboje, į ką verta atkreipti dėmesį.

Baigiamosios mintys

Kūno kalbos galia dažnai nepakankamai įvertinama, tačiau, kaip jau aptarėme, ji yra nepaprastai svarbi, nes padeda mums suprasti, kaip kiti žmonės jaučiasi šalia mūsų – dažnai labiau nei žodžiai.

Jei esate vienas iš šių ženklų, būkite dėkingi – iššifruoti kūno kalbą nėra taip lengva, kaip atrodo, ir tai išties yra ypatinga savybė!