Skip to main content

Pripažinkime, kad visi turime tokių akimirkų, kai nusprendžiame pastatyti sienas aplink savo emocijas.

Kai kuriems tai trumpalaikis etapas, trumpas savisaugos etapas. Kitiems tai ilgalaikis architektūrinis projektas.

Šios emocinės sienos gali būti statomos dėl įvairių priežasčių: praeities traumų, baimės būti pažeidžiamam arba tiesiog dėl to, kad mėgstame viską slėpti prie krūtinės.

Ir nors kiekvienas žmogus yra unikalus, nepriklausomai nuo jo Zodiako ženklo, yra keli saulės ženklai, pagarsėję savo saugoma širdimi.

Kurie ženklai išlaiko emocines tvirtoves? Išsiaiškinkime.

1. Skorpionas

Jei koks nors ženklas ir įkūnija paslaptingumo esmę, tai būtent šis.

Žinomi dėl savo intensyvumo ir aistros, Skorpionai yra jėga, su kuria reikia skaitytis. Jie pasižymi nepaprastu gebėjimu nerti gilyn, įsigilinti į reikalų esmę ir įžvelgti paslėptus motyvus.

Jų pastabumas yra ir dovana, ir prakeiksmas.

Viena vertus, jie be vargo gali skaityti kitus, suprasti slypinčias emocijas ir ketinimus. Kita vertus, dėl šio įgimto įgūdžio jie vengia atskleisti per daug savęs.

Taigi, kodėl aukštos emocinės sienos? Daugiausia dėl praeities išdavysčių.

Skorpionai, nepaisant jų stiprybės, emocines žaizdas nešiojasi su savimi. Jie prisimena, ir tie prisiminimai dažnai verčia elgtis atsargiai. Kiekviena skriauda, kiekviena išdavystė, kiekvienas nusivylimas sustiprina jų norą saugoti savo širdį.

Tačiau ši saugi prigimtis turi ir gerąją pusę.

Kai Skorpionas nusprendžia įsileisti žmogų į savo širdį, tai užmezga tokį ryšį, kokio nėra. Jų ištikimybė neprilygstama, jie brangina gilius, nuoširdžius ryšius.

2. Dvyniai

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Dvyniai yra atviros knygos. Dėl jų šnekumo ir meilės bendravimui, vargu ar pagalvotumėte, kad jie pateks į šį sąrašą.

Tačiau štai posūkis: nors Dvyniai puikiai moka laisvai šmaikštauti ir užmegzti ryšius, jie santūresni, kai kalbama apie gilesnius jausmus.

Svarbiausia – jų dvilypė prigimtis.

Viena vertus, jie yra bendraujantys ir žaismingi, visada esantys veiksmo centre. Tačiau, kita vertus, jie akylai saugo savo tikrąsias emocijas, bijodami pasmerkimo ar brangios laisvės praradimo.

Nors anekdotais ir istorijomis jie gali dalytis be vargo, gilintis į jų emocinį pasaulį – visai kitas žaidimas. Jie vertina savo nepriklausomybę ir dažnai nerimauja, kad jų pažeidžiamumo atskleidimas gali sukelti nepageidaujamų kompleksų.

Tai žavus paradoksas: socialinis drugelis, atsargiai vertinantis, ką įsileidžia į savo kokoną.

3. Ožiaragis

Įveskite Ožiaragį, ryžtingą ir ambicingą Zodiako ženklą.

Dažnai laikomi rimtais ir tikslo siekiančiais Ožiaragiais, jie pasižymi pragmatišku požiūriu į gyvenimą. Tai nereiškia, kad jiems trūksta emocijų, tiesiog jie teikia pirmenybę logikai ir praktiškumui, o ne emociniams protrūkiams.

Teikvojant tokį jų santūrumą, jie dažnai atrodo santūresni ar tolimesni tiems, kurie bando juos pažinti.

Ožiaragius valdo Saturnas – planeta, siejama su disciplina, struktūra ir atsakomybe. Saturno įtaka reiškia, kad Ožiaragiai linkę senti atvirkščiai. Gyvenimo pradžioje jie gali būti brandūs, senos sielos, o su amžiumi tapti jaunatviški ir atsipalaidavę.

Šis “senėjimo atvirkščiai” bruožas iš dalies gali paaiškinti jų emocines sienas.

Gyvenimo pradžioje jie jaučia atsakomybės naštą, todėl gali atsargiai žiūrėti į emocinius ryšius, kurie atrodo nepraktiški ar blaškantys.

Tačiau senstant ir pasiekus daugelį savo tikslų, Ožiaragiai dažnai leidžia sau atsipalaiduoti, tampa atviresni ir išraiškingesni.

Ši atsivėrimo kelionė yra lėta ir tolygi, kaip ir paties Ožiaragio.

Taigi, jei bandote užmegzti ryšį su Ožiaragiu, kantrybė yra geriausias jūsų sąjungininkas.

4. Svarstyklės

Svarstyklės, pasižyminčios diplomatišku žavesiu, dažnai laikomos atvirais socialiniais drugeliais.

Tačiau po šiuo harmoningu fasadu jos saugosi labiau, nei galėtum pagalvoti.

Nors jos puikiai moka išklausyti ir patarti, tačiau yra išrankios, kai nori atskleisti savo sielą.

Jie siekia ne tik išorinės pusiausvyros, bet ir vidinės pusiausvyros.

Tai reiškia, kad jie dažnai sulaiko gilesnes emocijas, kad išlaikytų tobulą, harmoningą įvaizdį, iš dalies skatinami nepasitikėjimo savimi ir noro įtikti.

Tačiau tiems, kurie yra pakankamai kantrūs, kad iš tiesų suprastų Svarstykles, ten slypi emocijų ir įžvalgų gelmė, laukianti, kol bus atrasta.

Kai Svarstyklės randa žmogų, su kuriuo iš tiesų rezonuoja, jos atskleidžia minčių ir jausmų pasaulį, kuris tikrai praturtina.