Skip to main content

Kaip pradžiuginti vyrą: geriausios dovanų idėjos

 

Nustebinti mylimą vyrą, tėtį, brolį ar sūnų gali būti sudėtinga užduotis. Nesvarbu, ieškoma gimtadienio dovanos, ar norisi pasveikinti kita įsimintina proga – svarbiausia yra skirti laiko išrinkti tokią dovaną, kuri priverstų ją gavusįjį nusišypsoti. Seksualines gerovės ekspertai vardija, kas pradžiugina vyrus.

 

Į parduotuvę su idėja

Prieš perkant dovaną, reikėtų neskubėti ir skirti laiko apmąstyti, kas tikrai pradžiugintų jūsų vyrą. Tai reiškia, kad pravartu pasidomėti, kokie yra jo hobiai, pomėgiai. Galbūt vyras turi svajonę, kurią galima nesunkiai įgyvendinti. Net jei atrodo, kad vyras turi viską, ko tik širdis geidžia, jį nustebinta vis dar galima. Galima rinktis ne tik fizines dovanas, bet suteikti žmogui naujų patirčių ir įspūdžių, sukurti naujus prisiminimus. Tai gali būti puiki dovana kiekvienam.

 

Besidominčiam technologijomis

Jei jūsų vyras domisi naujausiomis išmaniomis technologijomis, galima suteikti jam džiaugsmo padovanojant vieną iš išmaniųjų prietaisų. Pasirinkimas čia yra tikrai didelis – galima išrinkti išmanųjį laikrodį, telefoną, belaides ausines, kompiuterį, išmanųjį televizorių bei įvairias technologines smulkmenas, kurioms mylimas vyras, galbūt, taupo ir nori įsigyti.

 

Mylimajam dovanoti aistrą

Žmona ar mergina savo mylimam vyrui gali padovanoti įsimintiną dovaną – nepamirštamus pojūčius ir aistrą. Galima pagyvinti savo intymų gyvenimą ir nudžiuginti vyrą pašėlusiomis dovanomis, kurias galima išbandyti dviese. Pavyzdžiui, gamintojas Satisfyer savo klientams siūlo įvairiausius miegamojo žaisliukus – nuo lubrikanto iki vibratoriaus, tad galima rasti tai, kad jūsų porai pakurstys meilę, aistrą ir taps geriausia dovana vyrui.

 

Gurmaniška kelionė išliks atmintyje

Mėgstate skaniai pavalgyti, o vyras domisi gastronomijos naujienomis? Tuomet nustebinkite jį vakariene prabangiame restorane arba dovanokite stiprius įspūdžius ragaujant netradicinius patiekalus. Gurmaną galima pradžiuginti ne tik rezervacija gerame restorane, bet ir padovanoti kulinarijos pamoką pas žinomą virtuvės šefą. Tokios dovanos bus neįmanoma nevertinti ir užmiršti.

 

Praktiškos dovanos – praktiškam vyrui

Kokybiškas šampūnas, elektroninė skutimosi mašinėlė, barzdos priežiūros priemonės ir įvairiausi kiti praktiški įrankiai bei profesionali vyriška kosmetika gali būti puiki dovana skubančiam ir laiko stokojančiam vyrui. Praktiškos dovanos puikiai tinka tiems vyrams, kurie vertina patogumą, nenori gaišti laiko renkantis vieną ar kitą higienos priemonę. Taip vyrui padėsite išvengti vizitų į parduotuves, ilgo naršymo internete. Kokybiška profesionali kosmetika, higienos priemonės ar kūno priežiūros įrankiai pravers kasdienėje rutinoje ir bus naudinga bei vertinama dovana kiekvienam.

 

Aktyvaus laisvalaikio įranga

Jei vyras mėgsta aktyvų laisvalaikį, žygius gamtoje, kalnuose ar paprasčiausiai yra užkietėjęs žvejys – jam įspūdį paliks dovanos, kurios leis komfortiškai vykti į gamtą. Čia pasirinkimas yra labai platus – galima dovanoti kokybišką aprangą, kuri saugo nuo vėjo, lietaus ir kitų nemalonių oro sąlygų, taip pat galima išrinkti patogią kuprinę, žygio batus ar kitą įrangą. Tokia dovana patiks kiekvienam vyrui.

 

Taigi, prieš renkant dovaną tereikia gerai apgalvoti, kas labiausiai pradžiugintų mylimą žmogų ir drąsiai įgyvendinti jo norus.