Skip to main content

Geriausia dovana žmonai: kokia ji?

 

Žmona nėra tik tik kartu gyvenantis žmogus, tai asmuo, kuris jus palaiko kiekviename žingsnyje, besąlygiškai myli ir rūpinasi visai namiškiais. Todėl pasitaikius net ir menkiausiai progai vertėtų jos pastangas į šeimyninį gyvenimą įvertinti ir nepagailėti laiko sukurti geriausią dovaną. Kokia yra geriausia dovana būtent žmonai? KlipShop ekspertai dalijasi geriausiomis idėjomis, kaip nustebinti mylimąją.

 

Nuotykių diena

Buities rūpesčiai ir nuolatinis rūpinimasis kitais ilgainiui vargina ir moterys santuokoje neretai pervargsta. Todėl žmonai vyras gali įteikti neįtikėtiną dovaną – nuotykių kupiną dieną. Tai gali būti įvairios pramogos, išvykos, piknikai ar kitokios veiklos, kurių kasdien stokojame ar neturime tam laiko. Tokia įspūdžių kupina diena bus geriausia dovana žmonai, kuri po visko jausis pailsėjusi ir turės jėgų kibti į kasdienius darbus su nauja jėga.

 

Romantiškas savaitgalis dviese

Neretai buitiniai rūpesčiai nustelbia romantiką ir aistrą šeimoje. Vyrui ir žmonai labai svarbu neužmiršti vienas kito, kurstyti meilę, intymumą ir panašiai. Todėl viena iš geriausių dovanų, kurią gali įteikti vyras – romantiškas pabėgimas dviese. Dviese galima mėgautis meile, intymumu. O tokią išvyką galima vainikuoti pašėlusiais meilės žaidimais su Smile Makers vibratoriais. Tokia dovana pasitarnaus dar ne kartą, kai norėsis sugrąžinti ugnelę į šeimos židinį.

 

Papuošalai

Bet kuri moteris negali atsispirti kokybiškiems papuošalams – aukso, sidabro ar blizgių mineralinių akmenų juvelyrikai. Jei žmona jau senokai nešioja vis tuos pačius auskarus, tai pats laikas ją nustebinti prabangiais juvelyrikos gaminiais. Kokybiški papuošalai yra ilgailaikė investicija, jais galima puoštis metų metus ir kaskart užsidėjus prisiminti tą akimirką, kai buvo išpakuota dovana.

 

Išmanieji įrenginiai

Šiuolaikiškos moterys mėgsta naujoves, todėl vyras savo žmonai gali padovanoti išmanųjį laikrodį, telefoną, belaides ausines ar kitus prietaisus, kurie tampa kasdieniais palydovais darbe ar laisvalaikiu. Prieš perkant tokią dovaną vertėtų pasidomėti, ko labiausiai reikia žmonai. Galbūt ji sportuoja, todėl sportinis laikrodis jai būtų tinkamiausias pasirinkimas, o gal mėgsta klausytis muzikos? Tuomet ideali dovana – kokybiškos ausinės.

 

Grožio puoselėjimo priemonės

Žmona mėgsta skirti dėmesį jaunystės puoselėjimui? Tuomet geriausia dovana jai būtų profesionalios kosmetikos priemonės. Tiesa, vyrui gali būti sudėtinga išrinkti tokią dovaną. Geriausia kreiptis į profesionalius konsultantus pagalbos, prieš tai pažiūrėti kokios firmos produktus žmona naudoja namie. Taip bus lengviau žinoti, koks yra poreikis ir įsigyti geriausią dovaną. Kad dovana tikrai patiktų, galima žmonai leisti pačiai išsirinkti produktus.

 

Gėlės

Kaip bebūtų nepraktiška, tačiau moterys mėgsta gauti gėles. Todėl net menkiausia proga vyras turėtų lepinti moterį gražiausiomis puokštėmis. Žmona bus laiminga gavusi gėlių, o ir namuose pamerktos gėlės vis primins džiuginantį mylimojo siurprizą. Prieš teikiant gėles galima pasidomėti, kokios gėlės yra moters mėgstamiausios.

 

Kad ir ką nuspręstumėt – bet kokia iš širdies išrinkta dovana gerina santykius. Svarbiausia skirti laiko atrinkti geriausią idėją ir įsigyti tai, kas žmoną priverstų šypsotis.