Skip to main content

Tai priklauso nuo to, ką jame veikiate.

Ar galite pastoti plaukiodami baseine?

Ne, tai neįmanoma.

Indonezijoje aukštas vaikų apsaugos pareigūnas teigė, kad moterys gali pastoti maudydamosi baseinuose su vyrais, kurių “sperma yra ypač stipri”. Žiniasklaidoje vis pasirodo istorijų apie kurorto baseinuose įvykusį nėštumą, tačiau, laimei, tokios istorijos neturi nieko bendra su tikrove.

Kad spermatozoidai išliktų pajėgūs apvaisinti, jie turi būti apsupti specialaus skysčio, turinčio tam tikrą temperatūrą, rūgštingumą ir cheminę sudėtį. Todėl organizme jie gali gyventi iki penkių dienų, o aplinkoje – neilgai, vos kelias minutes. Baseine geriau neejakuliuoti dėl kitos priežasties: niekam nepatinka maudytis su kitų žmonių kūno skysčiais.

Ar galima pastoti užsiimant lytiniais santykiais baseine?

Taip, žinoma. Nepriklausomai nuo vietos, nesaugūs vaginaliniai lytiniai santykiai gali sukelti nėštumą. Net jei praktikuojate nutrauktus lytinius santykius, tai negarantuoja saugumo. Geriausia naudoti prezervatyvą, tačiau reikėtų prisiminti, kad vanduo nuplauna lubrikantą, todėl kontraceptinė priemonė gali sutrūkti. Nepamirškite po lytinių santykių patikrinti jo vientisumą.