Skip to main content

Net ir mažame studijos tipo bute galima gyventi tvarkingai, patogiai ir be rūpesčių. Reikia vietos vakarui su draugais? Prašom. Norisi praleisti popietę piešiant? Kodėl gi ne. Kai namuose kiekvienas daiktas turi savo vietą, lengva išnaudoti visas gyvenimo siūlomas galimybes.

Spinta su durimis pasiilgusiems tvarkos

Šiuose nedideliuose namuose prieškambariui tenka ypač svarbus vaidmuo. Čia turi tilpti daugybė daiktų, o kad jų gausa neužgožtų erdvės, viskas slepiasi už uždarų, prie sienų spalvos priderintų spintos durų.

Atviri ir uždari deriniai

Gyvenant studijos tipo bute, skirtingos paskirties erdvės turi tilpti vienoje. Todėl svarbu, kad ir daiktų laikymo sprendimai tenkintų įvairius poreikius. Ilgos lentynos po langais leidžia dalį daiktų laikyti atvirai, kitus paslepiant dėžutėse, o spintelė, stovinti tarp miegamojo ir darbo stalo, puikiai tinka abiejų erdvių daiktams: tiek knygoms, tiek drabužiams.

Jei trūksta vietos ant žemės, pažvelkite aukštyn

Grindų plotas šiame bute nėra didelis, tačiau ieškoti vietos daiktams galima ne tik ant jų! Aukštos ir sieninės lentynos leidžia praplėsti erdvę ir maksimaliai ją išnaudoti net labai mažoje virtuvėje.

Ir tvarkinga, ir gražu

Šių namų gyventojai svarbūs du dalykai: kad erdvė ne tik būtų tvarkinga, bet ir trauktų akį. Išskirtinumo jos butui suteikia atvirose lentynose ir ant skersinių laikomi daiktai. Telpa daug ir atrodo gražiai.