Skip to main content

Geriausi „Xbox“ vairai dar labiau padidina jūsų vairavimo ir lenktynių patirtį su tikrovišku atsiliepimu, daugybe tinkamų mygtukų ir prabangių rankenų bei pedalų. Kadangi Xbox One sukurti vairai vis dar iš esmės suderinami su X serija, įrenginių, iš kurių galima rinktis, tikrai netrūksta. Galima rinktis iš daugybės prekinių ženklų ir modelių, kuriuos galima rinktis iš įvairių kainų intervalų. Tai reiškia, kad aukščiausios klasės modelius rasite šalia geriausios kainos ir kokybės santykio pradinio lygio įrenginių, nesvarbu ar esate profesionalus ar pradedantysis xbox vairas patiks visiems.  Kad ir ką pasirinktumėte, daugiau niekada nebenorėsite naudoti standartinių Xbox Series X valdiklių lenktynėms!

Kokį vairą pasirinkti?

Jei norite aukštos kokybės ir patikimo Xbox vairo, Logitech gali būti puikus startas! Jie jau dešimtmečius kuria lenktyninių žaidimų priedus, o jų technologijos su amžiumi tik gerėjo. „Logitech G923 “ yra vienas geriausių jų kūrinių, tai tikras laimėtojas. Vairai paprastai skirti arba pradinio lygio žaidėjams, norintiems įkišti kojų pirštus į senktynių vandenį, arba užkietėjusiems lenktynininkams, kurie tai daro jau kurį laiką, tačiau G923 puikiai tinka abiems. Dėl naujos „TrueForce“ technologijos G923 taip pat siūlo bene didžiausią panardinimą iš bet kurio rato rinkoje, o kaina išlieka žemesnė už aukščiausios klasės sąnaudas.

Kokios yra alternatyvos?

Ieškote pigesnio „Logitech Xbox“ vairo? Tuomet rinkitės G920, kuris vis sulaukia reguliarių nuolaidų. Vis dar galite vairuoti pagal jėgos grįžtamąjį ryšį, bet be „Logitech“ patentuotos „TrueForce“ technologijos, nuleidžiamos dvigubos sankabos pagalbos, progresyvaus stabdžių pedalo ir tam tikrų specialių pasirinkimo ir reguliavimo mygtukų. Tačiau, jei ieškote daug, „ Logitech G920 “ turi tai, ko reikia. Force Feedback siūlo stiprias, lygias jėgas, stumiančias ir traukiančias jūsų rankas, kai valdote transporto priemonę. Naudojimas yra truputėlį sklandesnis nei „Thrustmaster TX“, bet taip pat ne toks tikroviškas. Tai yra labiau prabangus žaidimų valdiklis, o ne tikros vairo sąrankos kopija. Jis nėra toks stiprus, kad jums tektų fiziškai grumtis su automobiliu, kaip su „Fanatec“ servosistemomis, tačiau vis tiek jausite, kad vairo mechanizmas sumažės.