Skip to main content

Sveikinimai ir Palinkėjimai Mokytojams

 • Su Mokytojo diena! Tegul dangus šviečia. Ir ne veltui dirbate šiais mokslo metais! Tegul atlyginimas didėja, o studentas tampa protingesnis, O penketukai užpildo ir žurnalus, ir dienoraštį. Ir savaitgaliais tegul jūsų laukia laimė, mokytojai, Šalia bus giminių ir gerų draugų. Žvaigždės ryškiai kris iš dangaus ant tavo kojų, Džiaugtis, gyventi išlaikant susidomėjimą!

 • Turime nuostabių atostogų visiems mokytojams, Ir mes turime juos nuoširdžiai pasveikinti. Ir ruoškis pamokoms sunkiau, Ir dvejetai visi stropiai taiso. Suprantame, kad stengiatės dėl mūsų, Tačiau klasėje dažnai norime pajuokauti. Ačiū, kad stengiatės suprasti! Pažadame jūsų labai nepykti.

 • Šiandien, Mokytojo dieną, noriu jums palinkėti Taip, kad visi be išimties atsakė „penki“. Kad kepurės būtų įkyrios, kaip drugeliai į šviesą, Staiga jie pasiekė žinių, pamiršdami apie bufetą. Taip, kad visi stipriai pūpsojo pamokose. Ir klasė buvo išvalyta, ir kreida nepasimetė. Kad visi išmoktų medžiagą per metus, O už šį stebuklą režisierius tau įteikė apdovanojimą.

 • Dabar mokyti šiuolaikinėje mokykloje, Reikia turėti ypatingą talentą Reikia suvaldyti nervus, Visada su mokiniais „būti tame pačiame bangos ilgyje“. Linkime kantrybės, gerų mokytojų, Meilės ir optimizmo, stiprybės, džiaugsmo jums visiems, Atlyginimai – tik puikūs, sėkmės visais klausimais, Ir visada mėgaukitės atostogomis salose!

 • Sveikiname kolegas, draugus Šventė graži, jauki ir šviesi. Ir nuo to, mūsų mokytojai, Tegul džiaugsmas būna tikrai pastebimas! Tegul arbata ir pyragai laukia visų namuose, Bus daug geriausių svečių, Jie staiga duos premiją darbe, Kad jūsų gyvenimas būtų saldesnis už pyragus!

 • Mokytojau, šiandien tavo šventė! Ir štai ką mes pasakysime: tu esi tikras genijus. Juk tu išvarei kvailumą ir tingumą Iš visų kvailių be jokios abejonės. Turite išlavintą akį lovytėms, Esate kalnų erelis, valdantis aukštį. O jūs – pripažintas pedagogikos asas. Bet mes tikime, kad šiandien jūs mūsų pasigailėsite.

 • Mokytojas yra toks žmogus Su akiniais ir griežtu žvilgsniu, Visada reikia tam tikros santraukos, Sako, mums reikia mokytis! Bet jei ne jis, kam reikalingas dienoraštis? Kur gauti naudingų žinių? Taigi jūsų darbas yra galingas ir puikus! Sveikiname su Mokytojo diena!

 • Jūs esate išmintingiausios būtybės, aukščiausios klasės mokytojai, Bet mes negalime suprasti, kaip jūs mus toleruojate? Nerangus, neveiksnus, kvailas iki gyvo kaulo, Kaip formuojate protingus ir atsakingus žmones? Mokytojo dieną mes jums pasakysime, kad be jūsų mes niekur, Galvoje vaikšto vėjas ir su žiniomis bėda. Bet kai tik jūsų aiškus žvilgsnis apšvies nuobodžią klasę – Galvoje kontaktas užsimezga, o už mus protingesnio nėra.

 • Mokytojų dieną klausiame savo mokytojo, Taip, kad buvo atlaidus ir taip griežtai nebaudė. Ir mes iškilmingai pakelsime už jus Coca-Cola, Ir sudraskysime klasę, o gal ir visą mokyklą. Nekvieskite mūsų prie lentos ir „neskulpuokite porų“, Skaitykite knygą ir ramiai sėdėkite. Žinome, kad su mumis susidoroti yra nepaprastai sunku. Bet ar įmanoma pasiekti sutarimą, tikimės?

 • Su Mokytojo diena, džiaugiamės galėdami jus pasveikinti! Tegul atlyginimas auga šuoliais, Tegul pinigų maišas sprogsta Ir jie tiesiog krenta ant žemės. Kad jūsų didelio statymo pakaktų Mokėti papildomai už komunalines paslaugas Bakalėjos pirkiniams ir puikioms atostogoms. Apskritai, kad pasaka išsipildytų!

 • Sveikiname su mokytojų profesine diena šiandien! Tegul viskas susitvarko, sveikata bus tobula, Apdovanojimo direktorius bus mandagus ir teisingas, Tegul mokytojo įmonės vakarėlis įsimena ilgam! Tegul kiekviena diena atneša jums sėkmės, optimizmo, Tegul studentai savo studijose parodo fanatizmą, Tegul slapyvardžiai visada būna malonūs ir mieli, Tegul salos kviečia atostogauti, nuostabūs pasauliai!

 • Vaikus auginti nėra lengva! Reikia darbo, šilumos, dėmesio! Neužtenka vien daug žinoti Svarbu ne padėtis, o pašaukimas!

 • Ačiū už šilumą Už švelnumą, meilę ir rūpestį, Už nuoširdų gerumą Už jūsų sunkų darbą!

 • Mokytojau, mes visi tave mylime Ir mes vertiname žinias. Tu moki gyvenimo mūsų klasę, Mes tvirtai tikime jūsų žodžiais.