Skip to main content

Dienos Horoskopai

01-06-2023

Avinas
Kovo 21-balandžio 19 d.

Šiuo metu jus gali slėgti žema savivertė. Galbūt ypač daug dėmesio skiriate savo praktiniams įgūdžiams arba jų trūkumui – galite jaustis taip, tarsi nieko nesugebėtumėte padaryti gerai. Kadangi globojantis Mėnulis persikelia į jūsų santykių zoną, pasikalbėję su draugu apie savo rūpesčius galite atgauti perspektyvą. Tikėtina, kad jie aiškiau nei jūs matys jūsų gerąsias savybes, be to, jie gali atgaivinti jūsų atmintį apie nuveiktus darbus. Nebūkite sau per daug griežti!

Jautis
Balandžio 20-gegužės 20 d.

Dabar gali prireikti nustatyti, kuo iš tikrųjų galite pasitikėti savo socialiniame tinkle. Kai pažeidžiamas Mėnulis jūsų ekspresyviuose 5-uosiuose namuose priešinasi ribų vengiančiam Neptūnui jūsų draugystės sektoriuje, gali būti, kad per daug išsipasakosite žmonėms, kurie nenusipelno žinoti jūsų reikalų. Jums tikriausiai atrodo, kad prašyti kitų nuomonės yra lengviau, nei pačiam stengtis išspręsti sudėtingą asmeninę problemą. Nedvejokite: esate pajėgus! Nenuleiskite galvos ir viską spręskite privačiai.

Dvyniai
Gegužės 21-birželio 20 d.

Šiuo metu įžvelgti savo kelią į priekį gali būti iššūkis. Gali būti, kad tavo lojalumas žaviam autoritetui prieštarauja vis labiau stiprėjančiam suvokimui, kas tau iš tiesų geriausia. Gali kilti pagunda į visą savo procesą įsileisti aplinkinius, nes emocingasis Mėnulis jaudinančiuose 5-uosiuose namuose skatina energingąjį Marsą jūsų pokalbių sektoriuje. Vis dėlto per didelis informacijos kiekis gali jus dar labiau suklaidinti. Stenkitės užduoti klausimus, į kuriuos gausite naudingus atsakymus.

Vėžys
Birželio 21-liepos 22 d.

Būti nekonkretiems pokalbyje, kad nepasidalytumėte savo tikraisiais įsitikinimais, šiuo metu kai kuriuose kontekstuose gali jus apsaugoti. Kai įžvalgusis Mėnulis jūsų bendravimo sektoriuje įsitrauks į miglotą Neptūną jūsų filosofiniuose 9-uosiuose namuose, greičiausiai jums užteks išminties, kad išvengtumėte kovų, kurių nereikia. Vis dėlto pripažinkite tokio požiūrio ribotumą – tikriausiai susidursite su kitomis situacijomis, kuriose svarbiau būti atviram. Jei ketinate rimtai įsipareigoti, pasidalykite viskuo, kas gyvybiškai svarbu, kad įsitikintumėte, jog iš tiesų esate suderinami.

Liūtas
Liepos 23-rugpjūčio 22 d.

Pokalbis piniginiais klausimais dabar gali būti jums palengvinimas. Kadangi nerimastingas Mėnulis jūsų finansų sektoriuje sužadina vaizduotę žadinantį Neptūną jūsų 8-uosiuose bendrų išteklių namuose, galbūt norėsite užpildyti bet kokias savo žinių spragas spekuliacijomis. Tačiau situacija tikriausiai nėra tokia bloga, kaip jums atrodo, todėl nepradėkite pokalbio bergždžiai, remdamiesi dalykais, dėl kurių esate susijaudinę. Suteikite kitam asmeniui galimybę pasidalyti savo istorijos versija.

Mergelė
Rugpjūčio 23-rugsėjo 22 d.

Galbūt šiuo metu nenorėtumėte sutrikdyti idealistinės, jaukios atmosferos, tvyrančios artimame jūsų ryšyje – ji tikriausiai gana patogi! Kita vertus, užduočių vykdymas realiame pasaulyje gali pareikalauti kitokios energijos. Nors Mėnulis jūsų išteklių sektoriuje sudaro trinarį su giliuoju Plutonu jūsų praktiškuose 6-uosiuose namuose, jums gali tekti išpūsti kai kurių puoselėjamų iliuzijų burbulus, kad viskas įvyktų. Tikėtina, kad užbaigimas bus savotiškas pasitenkinimas, todėl sutelkite dėmesį į tai, ką gausite.

Svarstyklės
Rugsėjo 23-spalio 22 d.

Praradę save įprastos veiklos sraute, šiuo metu galite turėti puikią progą apmąstyti ir strateguoti savo tolesnius žingsnius. Mėnuliui persikėlus į jūsų ženklą, galite būti pasirengę atsiskleisti ir atsiverti pažįstamiems gilesniu lygmeniu nei paprastai. Nors jie greičiausiai bus imlūs tvirtesniems ryšiams užmegzti, nenorite nesąmoningai išsipasakoti – dalinkitės pakankamai apgalvotai, kad jie sugrįžtų dar kartą.

Skorpionas
Spalio 23-lapkričio 21 d.

Šiuo metu socialinėje aplinkoje gali būti prasminga eiti pasroviui. Net jei neseniai pasiekėte svarbų asmeninį tikslą, galbūt neturite noro apie tai pasakoti visiems pažįstamiems. Galbūt nenorite rizikuoti, kad kažkas jums svarbaus bus neteisingai suprasta – per didelis klausimų srautas gali sugadinti jūsų malonumą. Tikėtina, kad esate teisingame kelyje! Darykite viską, kas įmanoma, kad ir toliau veiktumėte taip, kaip jums patogiausia.

Šaulys
Lapkričio 22-gruodžio 21 d.

Pasiekti laimėjimų išoriniame pasaulyje dabar gali atrodyti lengviau nei derėtis dėl asmeninio gyvenimo. Saugumo siekiantis Mėnulis jūsų ambicinguose 10-uosiuose namuose poliarizuojasi su neaiškiu Neptūnu jūsų namų sferoje, todėl galite norėti pabėgti nuo visko, kas jums atrodo beprasmiška. Tačiau draugystė gali veikti kaip tarpinė grandis, kuri yra mažiau įkrauta nei jūsų namai ar karjera. Paaiškindami savo iššūkius bičiuliui, kuris nėra įsitraukęs į dramą, galite geriau suprasti gilesnę dinamiką.

Ožiaragis
Gruodžio 22-sausio 19 d.

Jūsų emocinis prisirišimas prie dabartinių įsitikinimų gali būti pernelyg stiprus. Užuot gilinęsi į tai, kas teisus, o kas ne, geriau imkitės veiksmų, kad taptumėte pokyčiais, kuriuos norite matyti pasaulyje, ypač po to, kai Mėnulis įžengs į jūsų 10-ąjį tikslų namą. Tikrovė dažnai būna painesnė nei grynai intelektualios diskusijos, todėl galite susidurti su keliais netikėtumais. Tačiau jei iš tiesų kažką turite omenyje, netrukus turėtumėte pradėti kaupti jums palankius įrodymus.

Vandenis
Sausio 20-vasario 18 d.

Jausmas, kad esi nuo ko nors priklausomas, dabar gali tave nuliūdinti. Deja, ši situacija gali neturėti greito ir paprasto atsakymo, kuris leistų iš karto išvengti šių nemalonių emocijų. Turėdami kokią nors kitą savo gyvenimo sritį, kurioje galėtumėte laisviau planuoti savo kursą, galėtumėte bent jau rasti pusiausvyrą. Net jei nesugebate visko padaryti pats, galbūt vis tiek turite vertingų žinių, kuriomis galite pasidalyti su kitais. Sutelkite dėmesį į tai, kuo galite prisidėti.

Žuvys
Vasario 19-kovo 20 d.

Būti sąžiningam artimuose santykiuose šiuo metu gali būti sunku. Ypač gąsdinti gali mintis, kad turėsite susėsti su kitu žmogumi dideliam pokalbiui akis į akį. Kadangi dėmesingas Mėnulis jūsų dalijimosi sektoriuje susilygina su ambicinguoju Marsu jūsų produktyviuose 6-uosiuose namuose, jums gali būti geriau kalbėtis atsitiktinai, kol kartu dirbate prie kokios nors užduoties. Net jei jums nepavyks iš karto išsakyti visos savo istorijos, tikėtina, kad pradėjus nuo kažko palengvės.