Skip to main content

Dienos Horoskopai

01-10-2023

Avinas
Kovo 21-balandžio 19 d.

Meniu – linksmybės! Kadangi tikrasis Mėnulis jūsų ženkle yra kartu su gyvybinga Saule penktuosiuose saviraiškos namuose, turite puikią galimybę rasti malonumą, kuris jums asmeniškai labiausiai tinka. Galbūt norėsite juo pasidalyti ir su kitais! Nors galite susidurti su keliomis įkyriomis abejonėmis, kad turėtumėte užsiimti kuo nors produktyvesniu, nustumkite jas į šalį – kai iš tiesų reikės, susitvarkysite savo darbų sąrašą.

Jautis
Balandžio 20-gegužės 20 d.

Šiuo metu galite būti susipriešinę dėl to, kaip turėtų atrodyti geras laiko praleidimas. Kadangi švelnus Mėnulis jūsų kontempliatyviuose 12-uose namuose papildo šiltą Saulę jūsų namų sektoriuje, jūs tikrai esate pasirengę mėgautis ramia draugija namuose. Vis dėlto jus gali kankinti mintis, kad turėtumėte daryti kažką akivaizdžiai įdomesnio. Bet koks su tuo susijęs nuosprendis tikriausiai kyla iš jūsų vidaus, todėl pirmenybę teikite pusiausvyros tarp savo konkuruojančių troškimų paieškoms.

Dvyniai
Gegužės 21-birželio 20 d.

Šiandien bendrauti su aplinkiniais gali būti labai smagu – jei tik nepamiršite tinkamų ribų. Nors impulsyvusis Mėnulis jūsų socialiniame sektoriuje užkliūva už verbalinio Merkurijaus, esančio jūsų namų zonoje, geriau neišplepėkite visko, kas vyksta namuose. Nors galite būti paskendę sudėtingoje šeimos dramoje ar virtuvės pertvarkymo chaose, jūsų pažįstamiems gali pritrūkti kantrybės dėl visų detalių. Pradėkite nuo trumpos istorijos versijos, o tada pažiūrėkite, ar jie norės daugiau.

Vėžys
Birželio 21-liepos 22 d.

Dabartinis troškimas gauti daugiau pinigų gali padėti įžvelgti būdų, kaip jų gauti. Įžvalgusis Mėnulis jūsų ambicinguose 10 namuose susilygina su galinga Saule jūsų išteklių zonoje, todėl papildomų pareigų prisiėmimas turėtų priartinti jus prie užsibrėžtų tikslų. Vis dėlto galbūt nenorėsite per daug pasakoti aplinkiniams apie bet kokią savo pažangą. Aiškinti savo motyvus gali tapti nepatogu, todėl kol kas susitelkite į darbą, kad pasiektumėte rezultatų.

Liūtas
Liepos 23-rugpjūčio 22 d.

Tikėtina, kad tai, ko išmokote per visą gyvenimą, šiandien spindės jumyse. Tačiau galite baimintis, kad demonstruodami savo žinias atrodysite pretenzingi. Tikriausiai turite įžvalgų, kurios yra naudingos aplinkiniams, tačiau esate teisus, kad yra tam tikra riba. Drąsus Mėnulis jūsų intelektualiuose 9-uosiuose namuose meta iššūkį apgalvotam Merkurijui jūsų 2-uosiuose vertybių namuose, pagalvokite, kaip jaučiatės bendraudami su kitais ir po pokalbio. Atminkite, kad visi yra vienodai vertingi.

Mergelė
Rugpjūčio 23-rugsėjo 22 d.

Jūsų smalsumas šiuo metu gali pastūmėti jus transformuojančių įžvalgų link. Kol smalsus Mėnulis intensyviuose 8-uosiuose namuose harmonizuoja su energinga Saule 12-uosiuose paslapčių namuose, tikriausiai nevengsite gilintis į sudėtingas temas. Vienintelė problema ta, kad galbūt pernelyg skubėsite išsiaiškinti, kaip jūsų išvados turėtų pakeisti požiūrį į save. Nepamirškite, kad neprivalote nuspręsti iš karto – duokite savo atradimams laiko subręsti.

Svarstyklės
Rugsėjo 23-spalio 22 d.

Geriau pažinti draugą šiandien gali būti itin naudinga. Kadangi jautrus Mėnulis jūsų santykių zonoje pakelia energingą Saulę jūsų socialiniame sektoriuje, tikėtina, kad sieksite užmegzti ryšį taip, kad jaustumėtės pastebėti asmeniniu lygmeniu. Asmuo, su kuriuo bendraujate, gali pajusti, kad ir jūs juo nuoširdžiai domitės. Vis dėlto nereikia iš karto išpasakoti visų savo asmeninių istorijų – kol kas galima išsaugoti keletą paslapčių!

Skorpionas
Spalio 23-lapkričio 21 d.

Sunkus darbas šiuo metu gali duoti rezultatų. Atsidavusiam Mėnuliui, esančiam pareigingame 6-ajame name, palaikant galingą Saulę, esančią jūsų ambicijų sektoriuje, jūsų akys gali būti nukreiptos į svarbų prizą. Jūsų vertinimas, ko reikia, kad jį pasiektumėte iš ten, kur esate, tikriausiai yra teisingas. Vis dėlto gali tekti atsisakyti galimybės pabendrauti su draugais, kad pasiektumėte savo tikslą. Tikėtina, kad būsite akivaizdžiai išsiblaškę, jei vis dėlto pasirodysite, todėl kol kas vadovaukitės savo širdimi.

Šaulys
Lapkričio 22-gruodžio 21 d.

Maitinti savo smegenis šiandien gali būti didelis prioritetas, nors pasitikėti savo skoniu gali būti sudėtinga. Kadangi asmeninis Mėnulis jūsų 5-uosiuose malonumų namuose kovoja su nerūpestingu Merkurijumi jūsų autoritetų zonoje, galite jaustis įpareigoti perskaityti knygą, kuriai kažkas svarbus pritaria, net jei ji jums iš tikrųjų nepatinka. Tiesa, kad žinojimas, apie ką kalba kiti, kartais gali palengvinti jūsų gyvenimą, bet nepamirškite, kad visada galite pradėti savo pokalbius!

Ožiaragis
Gruodžio 22-sausio 19 d.

Gali netyčia atrasti techniką, kuri padės tavo namams ar šeimyniniam gyvenimui tekėti sklandžiau nei bet kada anksčiau. Kai įžvalgus Mėnulis jūsų namų sektoriuje susilygins su dinamiška Saule jūsų transformuojančiuose 8-uosiuose namuose, jūsų įžvalga gali padėti rasti puikią pusiausvyrą tarp dalijimosi ir kiekvieno žmogaus asmeninės erdvės suteikimo. Suprantama, galbūt norėsite sužinoti, kodėl tai veikia, kad galėtumėte sustiprinti jo poveikį. Tokios informacijos dar gali ir nebūti, tad kol kas leiskite viskam vykti.

Vandenis
Sausio 20-vasario 18 d.

Šiuo metu pokalbiai gali sustiprinti artimus jūsų santykius. Vis dėlto, kadangi emocingasis Mėnulis jūsų pokalbių zonoje provokuoja skaičiuojantį Merkurijų, esantį jūsų 8-uosiuose gilaus dalijimosi namuose, gali kilti prieštaravimų dėl to, kiek asmeninės informacijos turėtumėte atskleisti. Apmąstydami savo motyvus, dėl kurių norite paviešinti tam tikrą istoriją, turėtumėte išsklaidyti kai kuriuos su šia tema susijusius rūpesčius. Jei jūsų istorija iš tiesų susijusi su nagrinėjama tema, drąsiai tai darykite, tačiau manipuliuoti žmogumi, kad jis jūsų gailėtųsi, nėra gerai.

Žuvys
Vasario 19-kovo 20 d.

Didžiuotis gerai atliktu darbu šiandien tau gali būti naudinga. Nors darbas gali atnešti ir finansinį atlygį, svarbu pripažinti ir savo kompetencijos bei savivertės jausmą. Deja, kadangi švelnus Mėnulis jūsų išteklių sektoriuje susiduria su kritiškuoju Merkurijumi jūsų santykių zonoje, galite sulaukti ne tokios reakcijos, kokios norėtumėte iš jums svarbaus žmogaus. Net jei dėl kokių nors priežasčių jie negali iki galo įvertinti jūsų pasiekimų, jūs žinote savo vertę.